Новий голова Нацполіції не очікує докорінного перелому в боротьбі зі злочинністю у 2017 році

09.02.2017 09:00

Новий голова Нацполіції не очікує докорінного перелому в боротьбі зі злочинністю у 2017 році

Голова Національної поліції України Сергій Князєв не очікує зниження рівня злочинності в 2017 році. "Я хотів би бути оптимістом у цьому питанні, але я реаліст. Соціальна ситуація в країні така, що я не впевнений, що в 2017-му буде корінний перелом у боротьбі зі злочинністю", - заявив він. Князєв пояснив: щоб знизити рівень злочинності, потрібно змінити ситуацію в країні.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв не очікує зниження рівня злочинності в 2017 році. Про це він сказав у програмі "Лівий берег з Сонею Кошкіною".

Князєв про квартири колишньої дружини: це болюче для мене питання

"Я хотів би бути оптимістом у цьому питанні, але я реаліст. Соціальна ситуація в країні така, що я не впевнений, що в 2017-му буде корінний перелом у боротьбі зі злочинністю", - заявив він. Князєв пояснив: щоб знизити рівень злочинності, потрібно змінити ситуацію в країні.

"Економіка зростає не так швидко, а реформи тривають. Ті, що відбули покарання чи отримали умовне покарання не вишикувалися в чергу на біржу праці. Ми говоримо про вуличну злочинність: гопники, злодії, квартирні злодії... Відповідно до змін кримінально-процесуального кодексу, під час майнових злочинів ми не заарештовуємо попередньо. І тепер ми повинні проявити законодавчу ініціативу, показати Верховній Раді, де проблема", - додав Князєв.

Глава Нацполіції також констатував збільшення кількості правопорушень із застосуванням або загрозою застосування зброї. А щодо вільного володіння вогнепальною зброєю Князєв заявив, що вважає "правом Верховної Ради вислухати думку громадян щодо цього питання".

"Я констатую збільшення кількості правопорушень із застосуванням або загрозою застосування зброї. І в цьому контексті відіграє роль незаконна зброя. У нас йде війна, і тому такі глобальні зміни я б не ризикував впроваджувати. Давайте спочатку закінчимо війну, суспільство охолоне, окріп осяде і тоді ухвалимо рішення", - сказав Сергій Князєв.

Водночас він акцентував увагу на необхідності посилити покарання за незаконний обіг зброї.

Князєв про квартири колишньої дружини: це болюче для мене питання

Сергій Князєв прокоментував інформацію, опубліковану журналістами-розслідувачами про декілька квартир і елітних авто у власності у його колишньої дружини Вікторії Князєвої.

"Це дуже болюче для мене питання, тому що воно зачіпає не фінансову складову Сергія Миколайовича Князєва, а більш особистісні взаімовідносини. І оцінювати своє особисте життя, вдале або невдале сімейне життя, я б не хотів, тим більше у відкритому ефірі", - сказав Князєв, коментуючи власність своєї колишньої дружини.

У той же час Князєв зазначив, що не вважає себе "таким успішним корупціонером або успішним чиновником, щоб заробити таку кількість майна".

Князєв також підкреслив, що в Україні існує досить органів, які можуть перевірити інформацію, що з'явилася в ЗМІ.

"Думаю всьому свій час і все стане на свої місця", - зазначив він.

8 лютого Кабмін призначив генерала поліції третього рангу Сергія Князєва керівником Національної поліції України.

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що у власності Вікторії Князєвої, яка є колишньою дружиною Сергія Князєва, знаходяться сім квартир і елітний автопарк. Журналісти стверджують, що, згідно з даними реєстру юридичних осіб, Вікторія Князєва ніколи бізнесом не займалася.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links