Парасюк розкрив "велику таємницю" про президентські та парламентські вибори в жовтні - ЗМІ

08.02.2017 08:00

Парасюк розкрив "велику таємницю" про президентські та парламентські вибори в жовтні - ЗМІ

Народний депутат Володимир Парасюк заявив, що володіє інформацією, згідно з якою в жовтні в Україні відбудуться вибори. Про це він повідомив у вівторок 7 лютого у кулуарах парламенту. При цьому він уточнив, що спочатку відбудуться президентські вибори, а потім парламентські. За його даними, вибори відбудуться 22 жовтня.

Народний депутат Володимир Парасюк заявив, що володіє інформацією, згідно з якою в жовтні в Україні відбудуться вибори.

Про це він повідомив у вівторок 7 лютого у кулуарах парламенту, передає "Цензор.НЕТ".

При цьому він уточнив, що спочатку відбудуться президентські вибори, а потім парламентські. За його даними, вибори відбудуться 22 жовтня.

"Я вам розповім велику таємницю - плануються спочатку президентські вибори, а потім парламентські на жовтень. Дата, про яку я знаю - 22 жовтня. Чи буде це реальністю - я точно сказати не можу", - заявив нардеп.

Окрім того, Парасюк заперечує всі заяви з приводу припинення блокади сполучення з окупованими територіями.

"Я щойно розмовляв зі штабом - все працює, планують наступну акцію з блокади ще однієї гілки залізниці", - розповів народний депутат.

Нагадаємо, на початку січня спікер ВРУ Андрій Парубій заявив, що дострокових виборів до Верховної Ради в 2017 році не буде. За його словами, цей сценарій нав'язується Росією, але в Україні він не матиме успіху: "Дострокових виборів не буде. Я глибоко переконаний, що той сценарій, який нав'язується Україні, зовні - це сценарій не український".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links