Пентагон підтвердив розгортання ПРО THAAD у Південній Кореї
03.02.2017 22:00

Міністр оборони США Джеймс Меттіс у п'ятницю 3 лютого провів зустріч з міністром оборони і головою МЗС Південної Кореї, під час якої підтвердив наміри США продовжувати розгортання новітньої системи ПРО THAAD на тлі ядерної загрози з боку КНДР. Зустріч відбулася в Сеулі під час першого візиту голови Пентагону до цієї країни, поінформували в оборонному відомстві США.
Міністр оборони США Джеймс Меттіс у п'ятницю 3 лютого провів зустріч з міністром оборони і головою МЗС Південної Кореї, під час якої підтвердив наміри США продовжувати розгортання новітньої системи ПРО THAAD на тлі ядерної загрози з боку КНДР.
Зустріч відбулася в Сеулі під час першого візиту голови Пентагону до цієї країни, поінформували в оборонному відомстві США, передає "Укрінформ".
"Міністр Меттіс і міністр (оборони) Хан підтвердили рішення щодо подальшої реалізації критично важливих заходів оборони, таких як розгортання комплексів протиракетної оброни THAAD (Висотної зональної оборони на театрі бойових дій), підвищення готовності оборонного альянсу, а також підвищення ефективності тристороннього співробітництва США-Південна Корея-Японія", - йдеться в офіційному повідомленні.
При цьому зауважується, що під час зустрічей голови Пентагону в міноборони і МЗС Республіки Корея обговорювалися питання обстановки в регіоні з огляду на загрози з боку КНДР. Окрім того, сторони наголосили на необхідності продовжувати консультації й тісну співпрацю.
Меттіс заявив, що "будь-який напад на Сполучені Штати або їх союзників буде відбитий, і будь-яке застосування ядерної зброї зустріне ефективну й переважаючу відповідь".
Міністр оборони США також зазначив, що адміністрація Дональда Трампа визначає пріоритет Азіатсько-Тихоокеанському регіону, а також зміцненню союзу США і Республіки Корея.
Напередодні міністр оборони США заявив, що турбуватися з приводу розміщення Сполученими Штатами системи протиракетної оборони THAAD на території Південної Кореї варто тільки КНДР. Глава Пентагону також повідомив, що його поїздка необхідна для вибору курсу нової американської адміністрації щодо Пхеньяна.
КНДР торік провела два ядерні випробування і більш як 20 пусків балістичних ракет. У січні 2017 року північнокорейська влада заявила про намір найближчим часом провести запуск міжконтинентальної балістичної ракети.
Рада Безпеки ООН у зв'язку з ядерними і ракетними випробуваннями ухвалила резолюцію про посилення санкцій стосовно Північної Кореї. МЗС КНДР відмовилося визнавати резолюцію РБ, заявивши, що ядерні випробування були проведені "з метою самооборони" у відповідь на ворожу політику США, а запуск супутника - "в інтересах дослідження космосу в мирних цілях".
Источник новости: NEWSru.ua
Лента новостей
-
Телеканал UA|TV мовитиме з більш потужних супутників
"Hot Bird 13 – це відразу три супутники високої потужності, що ідеально покривають телевізійним сигн…
-
У "Фінал чотирьох" Кубка України з баскетболу вийшли "Дніпро" та "Хімік"
У Дніпрі та Южному відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубку України з баскетболу, де "Дніпро" та "…
-
Росія вдвічі збільшила кількість своїх "журналістів" на Донбасі
"РФ активізувала інформаційну кампанію зі звинувачення України в порушенні Мінських домовленостей. Д…
-
Стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО
Щоб взяти участь у ЗНО, необхідно сформувати та подати комплект реєстраційних документів до пункту р…