Порошенко і Орбан обговорили розширення співпраці та санкції проти РФ

20.10.2016 15:00

Порошенко і Орбан обговорили розширення співпраці та санкції проти РФ

У рамках робочого візиту до м. Маастрихт (Голландія) президент України Петро Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, під час якої сторони обмінялися думками щодо широкого кола питань двосторонніх відносин. Порошенко високо оцінив підтримку Угорщини в питанні введення безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом.

У рамках робочого візиту до м. Маастрихт (Голландія) президент України Петро Порошенко провів зустріч з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, під час якої сторони обмінялися думками щодо широкого кола питань двосторонніх відносин.

"Було домовлено активізувати двосторонній політичний діалог на всіх рівнях. Глава держави висловив вдячність уряду Угорщини за надання гуманітарної допомоги Україні у розмірі 3,6 млн доларів і лікування українських військових, поранених у зоні АТО", - йдеться в повідомленні прес-служби Адміністрації президента, оприлюдненому в четвер вдень.

Порошенко високо оцінив підтримку Угорщини в питанні запровадження безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом, а також якнайшвидшої ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"У контексті врегулювання конфлікту на Донбасі сторони обговорили перспективи продовження економічних санкцій проти Російської Федерації як ефективного інструменту забезпечення повної імплементації Мінських домовленостей і відновлення територіальної цілісності і суверенітету України над окупованими територіями", - додали в прес-службі.

Також в інформації зазначається, що окрему увагу співрозмовників було приділено посиленню регіонального співробітництва у форматі "Вишеградська четвірка + 1".

Відзначимо, Орбан, відомий "друг Кремля", неодноразово критикував своїх союзників по ЄС за їх політику, спрямовану на ізоляцію Росії через її агресію в Україні. Однак у 2015 році він став заявляти, що дестабілізація України суперечить інтересам Угорщини, яка не хотіла б мати спільну з Росією кордон. За його словами, виживання і цілісність України є фундаментальними питаннями, тому потрібно спрямувати всі зовнішньополітичні зусилля на це.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links