Російські куратори наказали бойовикам заважати роботі ОБСЄ і цікавляться ставленням місцевих до Захарченка

11.02.2017 20:00

Російські куратори наказали бойовикам заважати роботі ОБСЄ і цікавляться ставленням місцевих до Захарченка

Російським окупаційним командуванням дано вказівку керівництву 1 АК (Донецьк) ВС РФ посилити тиск на представників ОБСЄ та введення в оману членів Спеціальної моніторингової місії щодо кількості обстрілів і напрямків вздовж лінії розмежування. Крім того, спостерігачам перешкоджають моніторити потенційні місця ввезення військової техніки з території Росії.

Російсько-окупаційне командування наказало бойовикам посилити тиск на представників ОБСЄ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у Facebook.

"Російським окупаційним командуванням дано вказівку керівництву 1 АК (Донецьк) ВС РФ посилити тиск на представників ОБСЄ та введення в оману членів Спеціальної моніторингової місії щодо кількості обстрілів і напрямків вздовж лінії розмежування", - йдеться в повідомленні.

Крім того, спостерігачам перешкоджають моніторити потенційні місця ввезення військової техніки з території Росії.

"Спостерігачам не дається дозвіл на відвідування населених пунктів, які нібито були обстріляні силами АТО, а також створюються перешкоди моніторингу потенційних місць ввезення військової техніки з території РФ", - повідомляє розвідка.

Також за даними ГУР, російська ФСБ під виглядом журналістів розпитує населення тимчасово окупованої частини Донецької області про ставлення до ватажка донецьких бойовиків Олександра Захарченка.

"ФСБ РФ під виглядом представників місцевих ЗМІ здійснюється анонімне телефонне опитування населення тимчасово окупованих територій Донецької області з приводу особистого ставлення до глави т.зв. ДНР Захарченка і його методи управлінської діяльності", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, апеляційний суд Києві 8 лютого дав дозвіл на затримання ватажка бойовиків Олександра Захарченко.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus