Стан здоров'я викрадених піратами у водах Нігерії членів екіпажу судна задовільний - МЗС України

11.02.2017 20:00

Стан здоров'я викрадених піратами у водах Нігерії членів екіпажу судна задовільний - МЗС України

Життю і здоров'ю членів екіпажу судна BBC Caribbean, викрадених піратами в територіальних водах Нігерії, нічого не загрожує, повідомляє департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України. "Стан викрадених членів екіпажу BBC Caribbean задовільний, загрози їхньому життю та здоров'ю немає", - йдеться в повідомленні.

Життю і здоров'ю членів екіпажу судна BBC Caribbean, викрадених піратами в територіальних водах Нігерії, нічого не загрожує, повідомляє департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

"Стан викрадених членів екіпажу BBC Caribbean задовільний, загрози їхньому життю та здоров'ю немає", - йдеться в повідомленні департаменту консульської служби МЗС України на офіційній сторінці в мікроблозі "Твіттер" в суботу.

Як повідомлялося, 8 лютого посольство РФ у Нігерії повідомило про викрадення піратами 7 російських моряків та 1 українського: "В територіальних водах Нігерії стався піратський напад на судно BBC Caribbean. З борту судна BBC Caribbean пірати викрали сімох громадян Росії та громадянина України".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus