У Дагестані заявили про ліквідацію всіх диверсійно-терористичних груп, й одразу запровадили режим КТО

07.02.2017 21:00

У Дагестані заявили про ліквідацію всіх диверсійно-терористичних груп, й одразу запровадили режим КТО

У селі Анді Ботліхского району Дагестану (РФ) було оголошено режим контртерористичної операції (КТО). Зазначається, що в зв'язку з режимом КТО, оголошеного о пів на сьому ранку, в селі Анді запроваджуються спецзаходи та тимчасові обмеження. Напередодні голова Дагестану Рамазан Абдулатіпов повідомив, що всі диверсійно-терористичні групи, які діяли в республіці, ліквідовані.

У селі Анді Ботліхского району Дагестану (РФ) було оголошено режим контртерористичної операції (КТО).

Як передає у вівторок 7 лютого "Кавказький вузол", в оперативному штабі заявили, що ведуться пошуки бойовиків та їх пособників.

Зазначається, що в зв'язку з режимом КТО, оголошеного о пів на сьому ранку, в селі Анді запроваджуються спецзаходи та тимчасові обмеження, додає NEWSru.com.

Напередодні голова Дагестану Рамазан Абдулатіпов повідомив на своїй сторінці в Instagram, що всі диверсійно-терористичні групи, які діяли в республіці, ліквідовані: "Одне з наших ключових досягнень – в Дагестані фактично ліквідовані всі діючі диверсійно-терористичні групи... ми намагаємося працювати так, щоб не було соромно перед майбутніми поколіннями дагестанців, росіян, бо ми виконуємо свій обов'язок перед Батьківщиною, перед своїм народом".

Керівник республіки, який напередодні виступив з Посланням Народному зібранню Дагестану, також зазначив, що за чотири роки вирішені "найгостріші завдання", зокрема забезпечена безпека, затверджені законність і правопорядок у всіх сферах життя. Абдулатіпов додав, що ситуація в Дагестані стала стабільною, керованою і прогнозованою.

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2016 року у Дагестані були затримані сім бойовиків "Ісламської держави", які готували теракти в столичному регіоні. За інформацією ФСБ Росії, вони "планували скоєння в Московському регіоні серії резонансних терористичних акцій".

Зазначимо, що на підконтрольній Російській Федерації частині Кавказу "найгарячішою" точкою є Дагестан, ще одним епіцентром протистояння вважають Кабардино-Балкарію та Інгушетію. На початку грудня 2016 року в ході перестрілки місцевих підпільників з російськими силовиками в районі Талги міста Махачкала загинули п'ятеро учасників опору, серед них і Абу-Мухаммад аль-Кадар - шеф мережі "ІД" у РФ.

Окрім того, цієї зими в Чечні (в Грозному та Цоці-Юрті) відбулися кілька бойових зіткнень, в результаті яких загинули як підпільники, так і силовики. Повідомлялося також про загибель охоронця голови Чечні Рамзана Кадирова - Аліхана Геланійовича Музаєва - який готував заколот.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links