З "Дніпра" за борги перед колишнім футболістом зняли ще 6 очок у чемпіонаті України

07.02.2017 20:00

З "Дніпра" за борги перед колишнім футболістом зняли ще 6 очок у чемпіонаті України

Футбольний клуб "Дніпро" було позбавлено ще 6 очок у турнірній таблиці чемпіонату України за борги перед колишнім гравцем команди Данілу Соуза. Після цього рішення "Дніпро" опустився на 11-те передостаннє місце в таблиці, маючи в своєму активі лише 6 очок, і тепер відстає від луцької "Волині", яка йде 10-ю, на 4 очки і лише на один пункт випереджає львівські "Карпати", які зіграли на одну гру менше.

Футбольний клуб "Дніпро" було позбавлено ще 6 очок в турнірній таблиці чемпіонату України за борги перед колишнім гравцем команди Данілу Соуза.

Про це повідомляє у вівторок 7 лютого прес-служба Української футбольної Прем'єр-ліги.

Після цього рішення "Дніпро" опустився на 11-те передостаннє місце в таблиці, маючи в своєму активі лише 6 очок. Дніпровська команда тепер відстає від луцької "Волині", яка йде 10-ю, на 4 очки і лише на один пункт випереджає львівські "Карпати", які зіграли на одну гру менше.

Дана санкція була застосована до клубу за невиконання рішення Дисциплінарного комітету ФІФА від 22 вересня минулого року.

26 жовтня 2016 року "Дніпро" вже було позбавлено 6 очок в чемпіонаті за невиконання рішення Дисциплінарного комітету ФІФА від 19 червня 2015 року.

Президентом і власником ФК "Дніпро" є бізнесмен Ігор Коломойський.

Нагадаємо, чемпіонат України, в якому в цьому сезоні бере участь 12 клубів, у цьому сезоні проходить за новою системою – в два етапи. Перший етап – у 2 кола, буде проведено 22 тури (вже проведено 18 турів). За його підсумками формуються 2 групи по 6 команд.

У групі 1 (місця з 1-го по 6-е) визначається чемпіон України і команди-учасниці єврокубків. У групі 2 (місця з 7-го по 12-е) визначаються команди, які залишають Прем'єр-лігу (знявши 11-те і 12-те місця). При цьому спортивні показники, отримані на першому етапі змагань, зберігаються.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links