Механічний Апельсин слушать песни и альбомы онлайн

У нас вы можете скачать или слушать песни и альбомы «Механічний Апельсин» Для того чтобы скачать песни или альбомы в MP3 исполнителя «Механічний Апельсин», Вам нужно кликнуть по ссылке «Скачать». Для прослушивания песен и альбомов надо кликнуть кнопку «Сл

Все почалось в далекому 1992 роц. Саме тод було створено гурт Механчний апельсин. З самого початку гурт отримав стабльний склад до 1994 склад гурту був незмнний. Головним досягненням було звання лауреата першого фестивалю Цвт папорот-94, а також велика кльксть концертв. ґдине, що залишив по соб Механчний апельсин тод - це концертне демо. Псля фестивалю стало зрозумло, що дал музикувати не ма сенсу, особист вдносини погляди на подальший розвиток гурту не влаштовували тодшнього менеджера колективу почались постйн змни. Стаблзувати склад гурту вдалося тльки в 1996 роц коли деклька музикантв гурту Лихо (який на той час також переживав не найкращ часи) виршили обднатися з вокалстом ритм-гтаристом першого складу. Так виникла нова формаця гурту Механчний апельсин в такому вигляд гурт проснував аж до 1998 року. Було зафксовано на плвц 2 магнтоальбоми як було виршено в люди не пускати, а також знову участь у фестивал Цвт папорот та величезна кльксть концертв (у тому числ з вдомими на той час гуртами Фантом-2, Степ, Ван-Гог тощо). На початку 1999 року терпець урвався - стан глухого кута, а також проблеми з алкоголем завершились новим розпуском колективу. Знову дине, що залишилось вд гурту, - це концертне демо. Аж до 2009 року няких думок про вдновлення Механчного апельсину не було (якщо не рахувати спроби зробити невелику акустичну програму в 2008 роц).

В 2009 Механчний Апельсин було вдроджено, збрався сталий колектив, було записано дебютний альбом Бойчуцький Блюз… Зараз гурт Механчний Апельсин - постйний учасник багатьох укранських рок-фестивалв (зокрема ЗАХ¶Д, Кордон, Бандерштат), дискографя гурту налчу 5 альбомв, та участь у збрках компляцях. Диски гурту в продажу в Укран, США та Канад.

Вернуться к списку исполнителей

Расскажи друзьям!

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links