Веремій слушать песни и альбомы онлайн

У нас вы можете скачать или слушать песни и альбомы «Веремій» Для того чтобы скачать песни или альбомы в MP3 исполнителя «Веремій», Вам нужно кликнуть по ссылке «Скачать». Для прослушивания песен и альбомов надо кликнуть кнопку «Слушать»

ФОЛК МЕТАЛ ГУРТ "ВЕРЕМ¶Й"

Веремй безладний виплеск енерг; м'я дракона, що за легендами жив на Захднй Укран в ХIII-XIV ст.; (зараз дане слово розповсюджене як прзвище або м'я)…

…гурт було створено восени 2002 року з досить типовою рокопопсовою стилстикою (виступи проводились переважно з напвакустичною програмою в рзних вузах та навчальних закладах, творчих вечорах столиц та передмсття, почалася робота над запланованим альбомом(було записано лише 2 псн з репертуару в 19 псень)), але в середин 2004 року гурт кардинально змню свй формат,змнивши репертуар та склад, почина працювати в нетиповому (як не дивно) для Украни напрямку, представникв якого майже не сну в нашй держав: melodic-heavy-folk, хоча до гурту додавали нод ярлик "варязький метал".

Маючи за спиною великий досвд нових учасникв проекту, пдсилений фундаментом всх напрямкв розвинуто в свт важко, мелодйно та технчно музики, ВЕРЕМ¶Й почина творити довол цкав й оригнальн муз.твори.

Музика, як вже зазначалося, вдзначаться вишукано-барвистою мелодикою, високою гтарною технкою, фолковим настром, похмурим романтизмом, в пснях знаходять сво мсце й стародавн легенди, епчно-герочн оповд, а в поднанн з прекрасною лрикою все це наповню музику суто рдним, укранським духом. Все це робить неповторною, цкавою, мелодйною, сильною неформатним форматом за свою суттю…

Вернуться к списку исполнителей

Расскажи друзьям!

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links