Луценко домовився з урядом Латвії про повернення активів українських екс-посадовців

13.01.2017 23:00

Луценко домовився з урядом Латвії про повернення активів українських екс-посадовців

Генпрокурор Юрій Луценко домовився з урядом Латвії про сприяння у розслідуванні справ українських екс-високопосадовців та поверненні незаконно набутих активів. Про це у п’ятницю 13 січня повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Луценко зустрівся з генеральним прокурором Латвійської Республіки та керівництвом Бюро із запобігання та боротьби з корупцією (KNAB).

Генпрокурор Юрій Луценко домовився з урядом Латвії про сприяння у розслідуванні справ українських екс-високопосадовців та поверненні незаконно набутих активів.

Про це у п’ятницю 13 січня повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Луценко зустрівся з генеральним прокурором Латвійської Республіки Калнмеєрсом та керівництвом Бюро із запобігання та боротьби з корупцією (KNAB).

"Одним з основних завдань органів прокуратури України є налагодження механізмів співпраці з компетентними органами ключових юрисдикцій та вироблення ефективної стратегії повернення коштів, які злочинним шляхом виведені з нашої держави", – наголосив Луценко.

Раніше у ГПУ повідомили, що повернення активів оточення екс-президента Віктора Януковича, знайдених в Латвії, може тривати 5-10 років.

Минулого року в ЗМІ з'явилася інформація про конфіскацію в Латвії 50 млн євро з рахунків українських чиновників часів Януковича. За припущеннями, ця сума могла бути конфіскована з рахунків екс-першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links