Мей розкрила деталі "жорсткого" Brexit'у: без ЗВТ, Євросуду та євромігрантів

17.01.2017 20:00

Мей розкрила деталі "жорсткого" Brexit'у: без ЗВТ, Євросуду та євромігрантів

Процедуру виходу з ЄС у Лондоні запустять щонайпізніше наприкінці березня цього року і розраховує на її завершення приблизно через два роки. "Натомість ми шукатимемо якомога більшого доступу до європейського ринку", - зазначила прем'єр. Окрім того, Мей повідомила, що Велика Британія має намір вийти з-під юрисдикції Європейського Суду.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей озвучила ключові принципи виходу країни зі складу ЄС, повідомляє DW.

За її словами, Лондон прагнутиме "нового, позитивного та конструктивного партнерства" з ЄС.

Мей заявила, що після виходу Великої Британії зі складу Європейського Союзу країна вийде з єдиного європейського ринку. Натомість, Британія має на меті укласти нову "сміливу та амбітну" угоду про вільну торгівлю з ЄС.

Як повідомила Мей у своїй промові, котрі транслювали найбільші британські телеканали, процедуру виходу з ЄС у Лондоні запустять щонайпізніше наприкінці березня цього року і розраховує на її завершення приблизно через два роки. "Натомість ми шукатимемо якомога більшого доступу до європейського ринку", - зазначила прем'єр.

На думку Мей, залишитися у рамках єдиного ринку, хоча б і поза ЄС, означало б працювати у відповідності до європейських норм, тому обидві сторони в кампанії перед референдумом казали, що голос за те, щоб залишити ЄС, означатиме вихід з єдиного ринку, передає "Укрінформ".

Окрім того, Мей повідомила, що Велика Британія має намір вийти з-під юрисдикції Європейського Суду, а також контролювати кількість громадян ЄС, які прибувають до Сполученого Королівства з країн ЄС.

"Ми залишаємо Євросоюз, проте не залишаємо Європу", - наголосила Мей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мей закликатиме до співпраці з ЄС на основі нової моделі.

Напередодні в очікуванні драматичних подробиць у виступі Мей курс британської національної валюти впав до рекордного мінімуму.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links