На трасі Київ-Чоп зловили фури зі львівським сміттям

19.01.2017 12:00

На трасі Київ-Чоп зловили фури зі львівським сміттям

Загалом за день було виявлено п'ять вантажівок зі львівськими номерами, водії яких підтвердили, що є жителями міста Львова і не заперечували, що перевозять саме сміття. Проте від детальних коментарів відмовлялися. Як і не пристали на пропозицію патрульних сфотографувати місце відвантаження відходів.

Упродовж середи, 18 січня, на трасі Київ - Чоп патрульні поліцейські зупинили п'ять вантажівок, які перевозили львівське сміття. Про це Укрінформу повідомила прес-офіцер патрульної поліції міста Житомир Діна Корчевна.

Зокрема, за її словами, на 128-му км автодороги Київ-Чоп за порушення правил дорожнього руху екіпаж патрульної поліції зупинив дві вантажівки, які рухалися одна за одною в попутному напрямку вбік Києва.

"Перевіряючи у водіїв документи, патрульні виявили ознаки фальсифікації у товарно-транспортних накладних: не була вказана серія, а вантаж, який перевозився, узагалі фігурував як вторинна сировина", - зазначила прес-офіцер.

За її словами, оглянувши вміст контейнерів, патрульні виявили, що в них все ж таки була не вторинна сировина, а побутові відходи.

"Слідчі склали акт обстеження території та відповідні матеріали за статтею 48 закону України "Про автомобільний транспорт" щодо невідповідності заповнення товарно-транспортної накладної. Санкція цієї статті передбачає 1700 грн штрафу. Патрульні поліцейські супроводили до кордону з Київською областю, звідки їх далі супроводжували вже київські патрульні поліцейські. Тобто нашим завданням було вивезти ці автомобілі, супроводити з Житомирської області, аби не допустити викидання сміття в околишніх населених пунктах", - додала Корчевна.

Схожий випадок стався у пункті пропуску "Кочерів", де патрульні Житомирщини зупинили ще один автомобіль DAF.

"У документах цього водія як місце відправлення також вказувалося місто Львів, а місцем відвантаження - Дніпропетровська область, але був зазначений уже інший перевізник.

Після обіду патрульні зупинили на трасі Київ - Чоп ще дві вантажівки зі львівським сміттям.

"Загалом за день було виявлено п'ять вантажівок зі львівськими номерами, водії яких підтвердили, що є жителями міста Львова і не заперечували, що перевозять саме сміття. Проте від детальних коментарів відмовлялися. Як і не пристали на пропозицію патрульних сфотографувати місце відвантаження відходів, коли дістануться пункту призначення, та відправити патрульним відповідні фотопідтвердження. За документами, всі вони везли сміття до Дніпропетровської області", - зазначила Корчевна.

За її словами, у патрульній поліції Дніпра підтвердили, що їм відомо про ці вантажівки, які нібито прямують на відвантаження до Дніпропетровської області, проте уточнили, що знають про факти скидання сміття в інших областях.

Нагадаємо, уранці 17 січня на патрульному посту "Звягель" у Житомирській області поліцейські зупинили вантажівку DAF також зі львівським сміттям.

Раніше мерія Львова заявила, що ситуація з вивезенням сміття в місті стала критичною.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links