Саакашвілі розповів про схему, за якою Насиров допомагає тестю ухилятися від податків

14.01.2017 16:00

Саакашвілі розповів про схему, за якою Насиров допомагає тестю ухилятися від податків

Колишній глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що передає в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) документи щодо сприяння главою Державної фіскальної служби України Романом Насировим в ухиленні від сплати податків своєму тестю Олександру Глімбовському. "Ми підготували всі документи і передаємо їх в НАБУ", - додав він.

Колишній глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що передає в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) документи щодо сприяння главою Державної фіскальної служби України Романом Насировим в ухиленні від сплати податків своєму тестю Олександру Глімбовському.

"Чергове викриття злочинця Насирова. Схема, за якою він допомагає своєму тестю, власнику однієї з найбільших будівельних корпорацій в Україні Олександру Глімбовському, вражає одночасно своєю простотою і нахабством. Компанія-прокладка, всі рахунки якої заблоковані через несплату боргів, відкриває рахунок в банку і просто не реєструє його в Державній податковій службі. Таке можливо тільки коли ДФС очолює твій родич Насиров, і це дозволяє вигравати нові тендери навіть через систему ProZorro", - написав Саакашвілі на своїй сторінці в Фейсбук.

"Ми підготували всі документи і передаємо їх в НАБУ", - додав він.

Також на сторінці в соцмережі екс-глава Одеської ОДА оприлюднив інфографіку, згідно з якою Глімбовський пов'язаний з компанією "Альтіс-Холдинг", а та в свою чергу - з компанією-"прокладкою" "Альтіс-Спецбуд", яка "фактично не має майна, має в лізинг будівельну техніку, а також 5 млн гривень непогашеного боргу і заблоковані рахунки, і при цьому виграє нові тендери".

Зокрема зазначено, що ця компанія виграла тендери по Поштовій площі в Києві на 403 млн гривень і дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" на 390 млн гривень, а також нові тендери - по "Київводоканалу" на 177 млн ​​гривень.

Раніше Саакашвілі прокоментував виступ президента Петра Порошенка в Одесі, який розкритикував його діяльність. "Приз" 4-х Піноккіо "присуджується президенту Порошенко за високе мистецтво подачі інформації з точністю до навпаки під час його брехливого виступу в Одесі", - написав Саакашвілі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links