Штайнмаєр пішов у відставку з поста голови МЗС Німеччини

27.01.2017 16:00

Штайнмаєр пішов у відставку з поста голови МЗС Німеччини

Голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр пішов у відставку. Новим міністром закордонних справ став віце-канцлер Зігмар Габріель, який очолював Міністерство економіки і енергетики. Штайнмаєр, який очолював МЗС Німеччини протягом семи років, залишив посаду міністра, оскільки має намір брати участь у президентських виборах.

Голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр пішов у відставку. Новим міністром закордонних справ став віце-канцлер Зігмар Габріель, який очолював Міністерство економіки і енергетики.

Штайнмаєр, який очолював МЗС Німеччини протягом семи років, залишив посаду міністра, оскільки має намір брати участь у президентських виборах.

В інтерв'ю газеті Süddeutsche Zeitung, опублікованому напередодні відставки, Штайнмаєр, зокрема, заявив, що президентська кампанія в США "нажахала його". За словами Штайнмаєра, він сподівається, що "Дональд Трамп зміниться після того, як обійняв посаду президента".

Зігмар Габріель раніше кілька разів заявляв, що виступає за зняття санкцій з Росії, підкреслюючи при цьому, що необхідною умовою для цього є мирний процес в Україні, включно з виконанням Мінських угод.

Євросоюз і США ввели санкції проти Росії навесні 2014 року через українську кризу й окупацію Криму Росією. Санкції неодноразово посилювали. На 28 січня заплановано телефонні розмови Трампа з канцлером ФРН Ангелою Меркель і президентом РФ Володимиром Путіним. А 30 січня Німеччину відвідає президент України Петро Порошенко.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links