У Росії відтепер в боржників за компослуги держава забирає дітей

13.01.2017 23:00

У Росії відтепер в боржників за компослуги держава забирає дітей

Керівник прес-служби Зеленодольського райвиконкому Олександр Коршунов прокоментував рішення керівництва, пояснивши, що робиться це з добрих намірів. "За 2016 рік з таких сімей було вилучено 11 дітей на строк до трьох місяців. Всі ці діти тимчасово жили в притулку. Хіба правильно було б залишати дітей у будинках, в яких немає світла, тепла, де за ними немає належного догляду? Дітям у таких умовах жити неприпустимо", - сказав він.

У Російській Федерації з родин боржників, які не сплатили за газ та електрику, розпорядилися вилучати дітей. Про це йдеться в дорученні голови Зеленодольського району Татарстану Олександра Тигіна, оприлюдненому місцевою газетою "Вечерняя Казань".

"Організувати роботу відділу опіки та піклування... по вилученню неповнолітніх дітей, які проживають у житлових приміщеннях із заборгованістю за енергоносії", - йдеться в документі.

Керівник прес-служби Зеленодольського райвиконкому Олександр Коршунов прокоментував рішення керівництва, пояснивши, що робиться це з добрих намірів: щоб не допустити замерзання дітей у будинках, в яких за борги відключили світло і тепло.

"За 2016 рік з таких сімей було вилучено 11 дітей на строк до трьох місяців. Всі ці діти тимчасово жили в притулку. Хіба правильно було б залишати дітей у будинках, в яких немає світла, тепла, де за ними немає належного догляду? Дітям у таких умовах жити неприпустимо", - сказав він.

Проблема з відключенням електрики і газу в оселях боржників за ЖКП потрапила в поле зору керівників республіки рік тому, коли в селі Старий Кувак Леніногірського району згоріли у своїй хаті мати і п'ятеро дітей. Будинок був відключений від газопостачання, сім'я опалювала його електроприладами.

У п'ятницю уповноважений при президенті РФ з прав дитини Ганна Кузнецова підтвердила ЗМІ інформацію про те, що місцева влада має намір відбирати дітей у сімей через борги. За словами дитячого омбудсмена, в її розпорядженні є відповідний документ, що датується 12 січня.

"Зараз ми підготували низку заходів, ми зробили запити до прокуратури про те, що такі дії, по-перше, є неправомірними, й маніпулювати вилученням дітей неприпустимо", - наводить її слова ВВС.

Як вже повідомлялося, національного лідера поволзьких татар Рафіса Кашапова зараз ув'язнено. Його було засуджено після протестів, викликаних збройним вторгненням РФ на суверенну територію України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links