Gangnam Style перестав бути найпопулярнішим відео

11.07.2017 16:00

Gangnam Style перестав бути найпопулярнішим відео

Його обійшов за кількістю переглядів відеоролик з фільму "Форсаж 7".

Його обійшов за кількістю переглядів відеоролик з фільму "Форсаж 7".

 
Кліп Gangnam Style південнокорейського виконавця Psy, через якого YouTube перейшов на 64-бітну систему підрахунку переглядів, перестав бути найпопулярнішим відео на YouTube. Його обійшов за кількістю переглядів відеоролик з піснею See You Again з фільму "Форсаж 7".
 
Відео з піснею, яку виконують Віз Халіфа і Чарлі Пут, налічує 2 895 552 454 перегляди, хіт південнокорейця - 2 894 479 586.
 
Це означає, що загальна кількість часу переглядів See You Again становить 21 759 років. Тобто, щоб одна людина подивилася до цього моменту це відео стільки разів, скільки воно було переглянуто на YouTube, він мав би почати дивитися відео під час останнього льодовикового максимуму.
 
Пісня See You Again була записана для саундтрека до фільму "Форсаж 7" як пам'ять акторові Полу Вокеру, який трагічно загинув в автокатастрофі у 2013 році, не встигнувши закінчити зйомки у фільмі.
 
За перші шість місяців після публікації відео подивилися понад мільярд разів. У чарті Billboard Hot 100 пісня утримувалася на першому місці протягом 12 тижнів і побила рекорд за тривалістю перебування на вершині чарту серед реп-композицій.
 
 
See You Again також довго трималася на першому рядку чартів у Великобританії, Австралії, Австрії, Канаді, Німеччині, Ірландії, Новій Зеландії, Швейцарії та інших країнах.
 
Несамовита балада стала найбільш продаваною піснею у світі в 2015 році і до цього дня є найбільш затребуваною піснею на похоронах у Британії.
 
Сингл Gangnam Style корейського поп-виконавця та танцюриста Пак Че Сан, більш відомого як Psy, був найпопулярнішим відео на YouTube чотири роки і майже вісім місяців.
 
 
Нещодавно виступ Psy привернув увагу користувачів своїм незвичайним танцювальним супроводом.

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links