Боб Ділан написав свою Нобелівську лекцію

11.06.2017 21:00

Боб Ділан написав свою Нобелівську лекцію

Співак може отримати премію.

Співак може отримати премію.

Легендарний американський поет і музикант Боб Ділан виконав умову для отримання грошової частини Нобелівської премії. У понеділок, 5 червня, Шведська королівська академія у Стокгольмі повідомила про отримання Нобелівської лекції лауреата з літератури.
 
Лекція Ділана повинна була бути відправлена ​​академікам до 10 червня 2017 року, і тепер він може розраховувати на 8 мільйонів шведських крон (майже мільйон доларів). Така умова висувається тільки лауреатам Нобелівської премії в галузі літератури.
 
Текст в академії назвали "незвичайним і красномовним". Його можна прослухати і прочитати на сайті Шведської королівської академії.
 
Відзначимо, медаль і диплом Нобелівської премії Ділану вручили у квітні, коли він перебував у Швеції з концертами. На церемонії нагородження нобелівських лауреатів у грудні він не був присутній. Більш того, протягом декількох тижнів після присудження Бобу Ділану Нобелівської премії з літератури в жовтні 2016 року члени журі не могли з ним зв'язатися.
 
Нагадаємо, Боб Ділан став першим в історії музикантом, якому присудили Нобелівську премію з літератури. Рішення було оприлюднено 13 жовтня 2016 року, після чого Ділан протягом двох тижнів ніяк не коментував цю подію.

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links