Джамалу не пустили на червону доріжку Євробачення

08.05.2017 20:00

Джамалу не пустили на червону доріжку Євробачення

Режисер пояснив, що "такий регламент конкурсу".

Режисер пояснив, що "такий регламент конкурсу".

 
Переможниці Євробачення-2016, українській співачці Джамалі заборонили виходити на червону доріжку конкурсу. Про це повідомив її PR-директор Денис Козловський на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 8 травня.
 
"Хіба не дивно, що переможцю попереднього року, який привіз Євробачення в Україну, забороняють там з'являтися", – зазначив Козловський. Він додав, що режисер червоної доріжки в Україні пояснив, що "такий регламент конкурсу".
 
За словами Козловського, в ніч перед відкриттям пролунав дзвінок з одного агентства із пропозицією полетіти на церемонію відкриття вертольотом.
 
Євробачення: стежити за порядком буде вертоліт
 
"На питання: навіщо нам летіти на вертольоті? – була відповідь, що так потрібно для іміджу України. Мало того, що не зрозуміло, як цей політ міг прикрасити імідж країни, з'ясувалося, що ніяких дозволів на політ над Києвом не видавалося, і ні одна з відповідальних служб не в курсі. Тобто, нам запропонували пролетіти над закритою для польотів столицею і несанкціоновано приземлитися на даху будівлі, де проходить режимний захід, на якому виступає дружина президента", – сказав Козловський.
 
Він додав, що на церемонію Джамала поїхала на машині.
 
Нагадаємо, церемонія відкриття Євробачення-2017 у Києві 7 травня пройшла без порушень громадського порядку.

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links