Ліам Галлахер назвав дату виходу першого сольного альбому

23.06.2017 13:00

Ліам Галлахер назвав дату виходу першого сольного альбому

З нового альбому вже випущений сингл Wall of Glass і кліп на нього.

З нового альбому вже випущений сингл Wall of Glass і кліп на нього.

Колишній соліст групи Oasis Ліам Галлахер оголосив, що його перший сольний альбом As You Were вийде 6 жовтня. Про намір записати і видати сольний альбом Галлахер заявив ще торік, а 8 червня заявив, що закінчив роботу над ним. Однак точна дата релізу до теперішнього часу відома не була. Наразі з нового альбому вже випущений сингл Wall of Glass і кліп на нього.

Очікується, що на альбомі буде відчуватися вплив музики 1960-1970-х років. "Я не хотів винаходити велосипед або вирушати в джазову одіссею, - пояснив Галлахер. - Це все звучання Cold Turkey Леннона, The Stones, класиків. Але зроблене по-своєму і зараз".

Альбом 'As You Were' буде випущений на CD, на вінілі (стандартному 12' і лімітованому кольоровому 12' виданні) і в цифровому форматах (стандартному і делюкс). Зараз він доступний для замовлення на iTunes.

Чотири пісні з нового альбому спродюсував Грег Керстін, який зіграв у них на всіх інструментах, а решту композицій продюсував Ден Грек-Маргерат.

Ліам Галлахер прославився як соліст групи Oasis, в якій виступав разом з братом Ноелом. У серпні 2009 року Ноел Галлахер оголосив, що йде з Oasis через непримиренні суперечності з братом, а в жовтні того ж року група розпалася. Обидва створили нові групи, з якими випустили по два студійні альбоми - при цьому група Ліама Галлахера Beady Eye в 2014 році розпалася.

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus