Організатори перевірили підсумки Євробачення-2019

23.05.2019 20:00

Організатори перевірили підсумки Євробачення-2019

Європейська мовна спілка вирішила скоригувати фінальні результати через помилки, однак перерахунок голосів не вплинув на першу трійку лідерів.

Європейська мовна спілка вирішила скоригувати фінальні результати через помилки, однак перерахунок голосів не вплинув на першу трійку лідерів.

 
Організатори Євробачення-2019 перерахували результати, отримані учасниками музичного конкурсу. Як повідомив у середу, 22 травня, Європейський мовний союз (ЄМС), таке рішення було прийнято через помилку під час нарахування балів.
 
"Європейський мовний союз може підтвердити, що за підсумками стандартних процедур оцінки ми виявили, що через людську помилку був показаний неправильний результат", - йдеться в заяві організації.
 
У ЄМС підкреслили, що публікують скориговані результати з метою дотримання правил, однак перерахунок голосів не вплинув на розподіл першої трійки лідерів конкурсу.
 
Нагадаємо, переможець Євробачення визначається сумою балів від професійного журі та телеглядачів країн-учасниць конкурсу.
 
У фіналі Євробачення-2019, який відбувся 18 травня в Тель-Авіві, білоруське журі було дискваліфіковано через розголошення оцінок. За оцінки від Білорусі були прийняті середні бали конкурсантам, наведені ЄМС. Нарахування саме цих очок вирішили переглянути організатори.
 
Так, відповідно до оновлених підсумків, трійка лідерів не змінилася, проте їхні бали були відкориговані. На першому місці представник Нідерландів Дункан Лоуренс із 498 балами (раніше він був першим із 492 балами), на другому - учасник з Італії Mahmood із 472 балами (раніше - 465), на третьому - росіянин Сергій Лазарєв із 370 балами (раніше у нього було 369 очок).
 
У підсумковій таблиці є ряд інших змін: Швеція (334 бали) перемістилася із шостого на п'яте місце, обігнавши Норвегію (331 бал). Північна Македонія (305 балів) виявилася на сьомому місці, посунувши на восьму сходинку Азербайджан (302 бали). Білорусь (31 бал) завдяки перерахунку піднялася на 24 місце, Німеччина (24 бали) тепер позаду неї.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links