Орнеллі Муті пом'якшили покарання за прогул вистави заради Путіна

08.07.2017 18:00

Орнеллі Муті пом'якшили покарання за прогул вистави заради Путіна

Муті заплатить штраф у 500 євро замість 600 євро

Муті заплатить штраф у 500 євро замість 600 євро

Апеляційний суд у Трієсті пом'якшив вирок італійській акторці Орнеллі Муті, засудженій у 2015 році за пропуск вистави за фальшивою медичною довідкою. Про це повідомляє агентство ANSA в суботу, 8 липня.
 
Муті заплатить штраф у 500 євро замість 600 євро, також скорочено її тюремний термін - з восьми місяців до півроку. Щоб відбутися умовним терміном, актрисі потрібно виплатити 30 тисяч євро постраждалій стороні.
 
На додаток до штрафу актриса буде зобов'язана компенсувати представникам закладу 3,6 тисячі євро в якості судових витрат.
 
Позов проти актриси подала в суд адміністрація театру в Порденоне. Вона стверджувала, що Муті надала підроблене медичне свідоцтво, за яким не вийшла на сцену у виставі 10 грудня 2010 року. При цьому її гонорар склав 25 тисяч євро.
 
Замість вистави зірка італійського кінематографа вирушила на благодійну вечерю в Санкт-Петербург, де також були президент Росії Володимир Путін і американський актор Кевін Костнер.
 
Після того, що сталося Муті принесла вибачення публіці. Вона пояснила, що її захворювання (ларінгофарінгіт) не дозволяв їй виступати, проте в благодійній вечері вона могла брати участь, тому що там не потрібно говорити.
 
Раніше повідомлялося, що Муті є резидентом РФ і готує документи для отримання російського громадянства.

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus