Шварценеггер на власному танку розчавив лімузин

29.07.2018 15:00

Шварценеггер на власному танку розчавив лімузин

На відео Шварценеггер у своєму 46-тонному танку M47 Patton II з легкістю мне дев'ятиметровий лімузин Lincoln TownCar.

На відео Шварценеггер у своєму 46-тонному танку M47 Patton II з легкістю мне дев'ятиметровий лімузин Lincoln TownCar.

 
Телеканал CNBS на своєму YouTube-каналі опублікував відео, на якому актор і колишній губернатор американського штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер знищує лімузин за допомогою свого особистого танка.
 
Відео знято для програми Make It. На кадрах Шварценеггер із ведучим передачі сідає у свій 46-тонний танк M47 Patton II і з легкістю мне дев'ятиметровий лімузин Lincoln TownCar.
 
 
Як розповів актор, ці танки вироблялися в 1950-х роках у США для використання під час Корейської війни (1950-1953), проте надалі поставлялися на експорт до багатьох країн, в тому числі в Австрію. За словами Шварценеггера, саме таким танком він керував під час служби в австрійській армії.
 
M47 Patton II оснащений 90-міліметровою танковою гарматою M36, разом із нею його довжина становить близько 8,5 метра. Всього було випущено більше 8,6 тисячі таких машин. Вони стояли на озброєнні до 1990-х років у багатьох країнах, в тому числі в США, Австрії, Бельгії, Йорданії, Іспанії, Італії, Туреччини, Франції, ФРН і Японії.
 
Нагадаємо, раніше Шварценеггер заявив, що на спільній прес-конференції з російським лідером Володимиром Путіним у Гельсінкі президент США Дональд Трамп виглядав як "маленька розкисла макаронина".
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links