Йоко Оно визнають співавтором Imagine Леннона

16.06.2017 19:00

Йоко Оно визнають співавтором Imagine Леннона

Леннон заявляв, що текстом і концепцією композиції він зобов'язаний своїй дружині.

Леннон заявляв, що текстом і концепцією композиції він зобов'язаний своїй дружині.

 
 
Японську художницю Йоко Оно, вдову британського музиканта Джона Леннона, визнають співавтором його пісні Imagine. Про це заявив голова Національної асоціації музичних видавців Девід Ізраеліт, повідомляє The New York Times.
 
"Для мене честь через 48 років виправити помилку і визнати Йоко Оно співавтором", - зазначив він. За словами Ізраеліта, відповідний процес уже розпочато, але рішення вимагає офіційного підтвердження.
 
У 1980 році в інтерв'ю BBC Леннон заявив, що текстом і концепцією композиції він зобов'язаний Оно, тому її слід вважати співавтором. Він підкреслював, що в пісні є прямі відсилання до книги Оно "Грейпфрут" 1964 року.
 
Пісня Imagine була записана в 1971 році і увійшла до однойменного альбому музиканта. Композиція посідає третє місце в списку 500 найкращих пісень усіх часів за версією журналу The Rolling Stone.
 
Джон Леннон, один із засновників групи The Beatles, одружився з Оно в 1969 році, у 1975 році в пари народився син Шон. Подружжя записало кілька спільних альбомів під ім'ям Plastic Ono Band.
 
Раніше повідомлялося, що невідомий лист Леннона проливає світло на розпад The ​​Beatles.

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links