Bild. Прем'єр-міністр України: "Росія намагається знищити Україну"

10.02.2017 12:00

Bild. Прем'єр-міністр України: "Росія намагається знищити Україну"

Володимир Гройсман в інтерв'ю німецькому виданню висловив сподівання, що президент США і канцлер ФРН не допустять ослаблення санкцій проти Росії. "Я не можу уявити собі дискусії про ослаблення санкцій на тлі нинішньої російської агресії", - заявив він і додав, що ослаблення санкцій можливе лише тоді, коли Росія виведе свої війська з території України.

Український прем'єр-міністр Володимир Гройсман в інтерв'ю німецькому Bild висловив надію, що президент США Дональд Трамп і канцлер Німеччини Ангела Меркель не допустять ослаблення санкцій проти Росії.

"Ми віримо в те, що американський президент Трамп зрозуміє, що тут (на сході України - ред.) відбувається насправді. Я не можу уявити собі дискусії про ослаблення санкцій на тлі нинішньої російської агресії", - заявив політик. За його словами, ослаблення санкцій "можливе лише тоді, коли Росія виведе свої війська з території України, а сепаратисти почнуть дотримуватися Мінських домовленостей". "Поки ж Росія веде тут війну, це неможливо", - зазначив він.

"Ба більше, канцлер Ангела Меркель - великий друг України. Вона як ніхто інший стоїть за європейські цінності. Вона відіграє ключову роль у світовій політиці, і вона не допустить, щоб приймалися рішення на шкоду Україні. У цьому я впевнений", - підкреслив Гройсман.

Також глава українського уряду спростував звинувачення, що в останні тижні українська армія зробила спробу просунутися на території, підконтрольні сепаратистам, спровокувавши таким чином загострення. "Це нісенітниця, - сказав Гройсман. - Тому, хто стверджує подібне, слід було б приїхати на схід України і ознайомитися з ситуацією: тисячі українських сімей, в тому числі сотні дітей, цілими днями сиділи без опалення, електрики і води. Їх, безневинних мирних людей, бомбили ракетами! Правда полягає в тому, що ми хочемо миру, а Росія хоче ще сильніше дестабілізувати Україну".

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus