The Washington Times. Росія поступово заковтує Україну

09.02.2017 17:00

The Washington Times. Росія поступово заковтує Україну

"Росія відновила смертоносні атаки в руслі своєї фактичної війни з Україною. Можливо, Путін вважає, що нова націоналістична адміністрація США буде мало цікавитися закордонними конфліктами. В будь-якому разі зрозуміло: Україна - просто перший крок Путіна до відновлення Радянського Союзу", - пише російський опозиціонер Ілля Яшин.

"В останні дні Росія відновила смертоносні атаки в руслі своєї фактичної війни з Україною, - пише в The Washington Times російський опозиціонер Ілля Яшин. - Можливо, це початкове випробування президента Трампа російським президентом Володимиром Путіним. Можливо, Путін вважає, що нова націоналістична адміністрація США буде мало цікавитися закордонними конфліктами. В будь-якому разі зрозуміло: Україна - просто перший крок Путіна до відновлення Радянського Союзу".

"Розпад СРСР був болючим і принизливим для російського суспільства. До кінця 1990-х ностальгія за втраченою імперії наростала, і вмілі політики, на кшталт Путіна, використовували цю емоцію, щоб підвищувати вплив Кремля в регіоні", - зазначає політик.

"Конфлікт на сході України являє собою воєнні дії Росії проти неї, - вказує Яшин. - Після обрання нового українського президента та нового парламенту країни Росія Путіна звернулася до невоєнних засобів дестабілізації України. Кремлівська кампанія передбачала пропаганду, політичні провокації та підкуп лідерів української громадської думки".

"Найефективнішою зброєю Кремля стали пропагандистські телевізійні канали, які ведуть мовлення на Україну із супутника. Демократично обраних українських лідерів на цих каналах називають "київською хунтою", яка прийшла до влади "незаконно". Глашатаї Кремля порівнюють політику США в Україні з політикою нацистської Німеччини", - пише Яшин.

Крім того, Кремль підтримує радикальні політичні угруповання, що діють на території України, йдеться в статті.

"До того, як мого друга Бориса Нємцова вбили за два кроки від Кремля, він казав: "Я не думаю, що дружба з Росією - це погано. Але мені не подобається, що ця "дружба" нав'язується за допомогою хабарів і кровопролиття". На жаль, - пише Яшин, - дружба з путінською Росією без хабарів і кровопролиття неможлива. Якщо Сполучені Штати та решта світу не вживатимуть заходів з протидії російському експансіонізму в Україні, невдовзі така ж доля чекає на Балкани, Балтію і Кавказ".

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links