Twitter почне встановлювати особи користувачів, які розпалюють ненависть

08.02.2017 09:00

Twitter почне встановлювати особи користувачів, які розпалюють ненависть

Крім того Twitter працює над створенням системи так званого "безпечного пошуку", яка виключатиме твіти з потенційно образливим змістом. Вони віддалятись не будуть, проте система виключить їх з результатів пошуку за конкретним запитом. Twitter також працює над виключенням з пошуку потенційно образливих і "низькоякісних" обговорень, які мало пов'язані із заданою темою.

Компанія Twitter буде встановлювати особу користувачів, чиї акаунти були заблоковані за образливу поведінку, передає ВВС-Russian.

Мета деанонімізація агресивних користувачів - заблокувати створення ними нових акаунтів.

Крім того Twitter працює над створенням системи так званого "безпечного пошуку", яка виключатиме твіти з потенційно образливим змістом. Вони віддалятись не будуть, проте система виключить їх з результатів пошуку за конкретним запитом.

Twitter також працює над виключенням з пошуку потенційно образливих і "низькоякісних" обговорень, які мало пов'язані із заданою темою. Ці обговорення також не видалятимуться, але стануть менш помітними для користувачів.

Нагадаємо, в травні 2016 року Facebook, Twitter, YouTube і Microsoft підписали кодекс по боротьбі з агресією, ненавистю і ксенофобією в інтернеті, який передбачає видалення екстремістського контенту з усіх згаданих ресурсів протягом доби.

Погоджений компаніями кодекс передбачає також можливість блокування аккаунтів, на яких були опубліковані пости з екстремістським вмістом.

Раніше повідомлялося, що компанія Google запускає сервіс з виявлення фейковий новин.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links