WikiLeaks опублікував секретну електронну адресу Обами і кілька листів йому

21.10.2016 10:00

WikiLeaks опублікував секретну електронну адресу Обами і кілька листів йому

Сайт WikiLeaks оприлюднив дві електронні адреси і кілька листів президента США Барака Обами в рамках чергової публікації листів, отриманих після злому ящика найближчого соратника Хілларі Клінтон Джона Подести. Організація обіцяє, що це лише перша частина електронного листування президента.

Сайт WikiLeaks оприлюднив дві електронні адреси і кілька листів президента США Барака Обами в рамках чергової публікації листів, отриманих після злому ящика найближчого соратника Хілларі Клінтон Джона Подести, пише NEWSru.com.

Організація обіцяє, що це лише перша частина електронного листування президента.

"WikiLeaks публікує першу частину електронних листів президента США Барака Обами, які були надіслані через секретний адресу", - йдеться в заяві WikiLeaks.

Як нагадує ТАСС, в період обміну цими листами з Обамою Подеста був одним з трьох керівників "перехідної" команди обраного американського лідера - поряд з Валері Джаррет і Пітом Раусом. Портал поширив 7 електронних листів з листування Подести. Шість з них адресовані Обамі, в тому числі три, датованих 4 листопада 2008 роком - днем, коли Обама був обраний президентом США.

Сайт оприлюднив дві електронні адреси, якими Обама, мабуть, вже не користується: Подеста направляв свої повідомлення на адреси prouse@barackobama.com і bobama@ameritech.net. З листування неясно, хто відповідає Подесті з першої адреси. З другої, мабуть, пише сам Обама, який обіцяє "ухвалити рішення завтра". Йдеться про кадрові призначення в команду, яка повинна прийняти справи від попередньої адміністрації в разі перемоги Обами на виборах.

Серед тем, які обговорюються в листуванні - чи повинен Обама бути присутнім на зустрічі "великої двадцятки" 15 листопада 2008 року в разі обрання президентом США. Подеста рекомендує не приїжджати на саміт, і в підсумку так і сталося: США на антикризовій зустрічі представляв президент Джордж Буш-молодший.

Сайт Wikileaks отримав доступ і з 8 жовтня опублікував тисячі електронних повідомлень Джона Подести - глави виборчого штабу Хілларі Клінтон, кандидата в президенти США від Демократичної партії, членом якої є також і Обама. В ході дебатів напередодні Клінтон знову звинуватила у зломі пов'язаних з російським керівництвом хакерів.

Вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року. Суперник Клінтон - мільярдер-республіканець Дональд Трамп.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links