Аваков попросив Гройсмана призначити головою Нацполіції начальника карного розшуку Князєва

07.02.2017 22:00

Аваков попросив Гройсмана призначити головою Нацполіції начальника карного розшуку Князєва

"Сьогодні ввечері вніс прем'єр-міністру Володимиру Гройсману кандидатуру Сергія Князєва - на призначення голови Національної поліції України... Я запропонував цю кандидатуру за результатами проведеного за моєю ініціативою Консультаційного конкурсу, який проходив з 15 грудня 2016 року по 6 лютого 2017 року", - заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вніс кандидатуру начальника департаменту карного розшуку Національної поліції Сергія Князєва на пост голови Нацполіції.

"Сьогодні ввечері вніс прем'єр-міністру Володимиру Гройсману кандидатуру Сергія Князєва - на призначення голови Національної поліції України... Я запропонував цю кандидатуру за результатами проведеного за моєю ініціативою Консультаційного конкурсу, який проходив з 15 грудня 2016 року по 6 лютого 2017 року", - написав Аваков на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок 7 лютого.

За його словами, голова уряду схвалить рішення про внесення поданої кандидатури на засіданні Кабміну в середу, 8 лютого.

Як повідомлялося вчора, 6 лютого, члени Комісії планували подати на розгляд міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова кандидатури Костянтина Бушуєва, Андрія Вишневського та Сергія Князєва. Секретар Комісії Євген Захаров розповів, що члени Консультативної комісії в суботу зустрічалися з Аваковим. За його словами, вони мали з міністром "змістовну дискусію" щодо кандидатів.

Нагадаємо, попередній керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе подала у відставку 14 листопада 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus