Бєларусь скасувала заборону на в'їзд для Сергія Жадана

11.02.2017 22:00

Бєларусь скасувала заборону на в'їзд для Сергія Жадана

Бєларусь скасувала заборону на в'їзд для українського письменника Сергія Жадана. "Те, що питання вирішилося позитивно, це гарне свідоцтво, що протиріч між нами немає. Дуже розраховую, що це - не тенденція, а випадковість", - зазначив Жадан. "Здоровий глузд і почуття гідності перемагають все, що було написане в путінських темниках", - додав Жадан.

Бєларусь скасувала заборону на в'їзд для українського письменника Сергія Жадана. Про це повідомляє бєларуська редакція "Радіо Свобода".

"Те, що питання вирішилося позитивно, це гарне свідоцтво, що протиріч між нами немає. Дуже розраховую, що це - не тенденція, а випадковість", - зазначив Жадан, пише видання.

Також письменник у своєму Facebook зазначив: "Дуже тішуся можливості й далі відвідувати Бєларусь і поглиблювати українсько-бєларуські культурні зв'язки".

"Здоровий глузд і почуття гідності перемагають все, що було написане в путінських темниках....Побачимось у травні в Мінську на концерті", - додав Жадан.

Як відомо, Сергія Жадана було затримано у Мінську в ніч на 11 лютого та повідомлено про заборону в'їзду до Бєларусі на невизначений термін.

Посольство України в Бєларусі направило ноту до МЗС Бєларусі з метою отримання офіційного пояснення про причини затримання Жадана. Окрім того до МЗС України було викликано посла Бєларусі в Україні Ігоря Сокола, а міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що мав телефонну розмову з главою МЗС Бєларусі Володимиром Макеєм щодо затримання Жадана.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus