Бойовики "Ісламської держави" стратили 20 цивільних у західному Мосулі

08.02.2017 20:00

Бойовики "Ісламської держави" стратили 20 цивільних у західному Мосулі

Бойовики "Ісламської держави" в Іраку стратили 20 цивільних осіб за спробу втекти з західної частини міста Мосул, яке наразі є об'єктом військового наступу іракських сил. "Чоловіки були одразу страчені бойовиками "ІДІЛ", в той час як жінки і діти були взяті в заручники", - сказав бригадний генерал Казім Аль-Максусі.

Бойовики "Ісламської держави" в Іраку стратили 20 цивільних осіб за спробу втекти з західної частини міста Мосул, яке наразі є об'єктом військового наступу іракських сил.

Про це у середу 8 лютого повідомляє Anadolu з посиланням на офіцера армії Іраку.

"Чоловіки були одразу страчені бойовиками "ІДІЛ", в той час як жінки і діти були взяті в заручники", - сказав бригадний генерал Казім Аль-Максусі.

За його словами, цивільні особи були захоплені бойовиками "ІДІЛ" у вівторок, 7 лютого, при спробі втечі на човні з утримуваного ісламістами західного Мосула.

Аль-Максусі також додав, що близько 55 мирним жителям вдалося втекти з території, підконтрольної "ІДІЛ" в північну частину міста, відбиту іракськими військовими.

Як повідомлялося, 19 січня у рамках операції зі звільнення Мосула сили безпеки Іраку очистили від терористів "Ісламської держави" район міста, в якому розташовані урядові будинки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus