Британські депутати відхилили низку поправок до законопроекту про Brexit

07.02.2017 12:00

Британські депутати відхилили низку поправок до законопроекту про Brexit

Зокрема, не набрала більшості голосів і поправка, згідно з якою Тереза Мей під час переговорів з Брюсселем мала б консультуватися з регіональними парламентами Уельсу, Шотландії і Північної Ірландії. У вівторок депутати продовжать обговорення поправок про остаточні терміни виходу Британії з ЄС, а також пропозиції про публікації оцінок про вплив виходу Британії з ЄС.

Британські депутати в понеділок відхилили низку пропонованих поправок до законодавства, які дали б прем'єр-міністру Терези Мей право повідомити Євросоюз про намір Британії покинути блок. Про це повідомляє Reuters.

Протягом семи годин дебатів у Палаті громад законодавці проголосували проти низки спроб проєвропейських законодавців прикріпити додаткові умови до плану Мей і почати переговори до 31 березня.

Зокрема, не набрала більшості голосів і поправка, згідно з якою Тереза Мей під час переговорів з Брюсселем повинна була б консультуватися з регіональними парламентами Уельсу, Шотландії і Північної Ірландії.

У вівторок, 7 лютого, депутати продовжать обговорення поправок про остаточні терміни виходу Британії з ЄС, а також пропозиції про публікації оцінок про вплив виходу Британії з ЄС.

Очікується, що законопроект пройде через Палату громад у середу. Потім його передадуть у Палату лордів (верхня палата парламенту).

Раніше уряд Великої Британії опублікував на своєму сайті офіційний політичний документ, відомий як "Біла книга", в якій викладено план стосовно виходу країни зі складу Європейського Союзу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links