Чиновника Чернігівської ОДА затримано під час одержання 40 тисяч доларів "відкату"

09.02.2017 16:00

Чиновника Чернігівської ОДА затримано під час одержання 40 тисяч доларів "відкату"

Співробітники Служби безпеки України викрили схему збагачення чиновників на коштах, призначених для ремонту соціальних об'єктів Чернігівщини. Організатором афери був керівник одного з департаментів облдержадміністрації. Чиновник залучив до корупційної схеми працівників інших державних і контролюючих органів.

Співробітники Служби безпеки України викрили схему збагачення чиновників на коштах, призначених для ремонту соціальних об'єктів Чернігівщини. Про це інформує прес-центр СБУ.

Організатором афери був керівник одного з департаментів облдержадміністрації. Чиновник залучив до корупційної схеми працівників інших державних і контролюючих органів.

За останні два роки з державного бюджету було виділено понад 30 мільйонів гривень на ремонт і реконструкцію лікарень і навчальних закладів Чернігівщини. Співробітники спецслужби задокументували, що весь цей час начальник департаменту брав "відкати" з підрядних структур за сприяння в укладенні контрактів.

Оперативники СБУ затримали чиновника в обласному центрі під час одержання у власному автомобілі 40 тисяч доларів "відкату" від представника комерційної структури.

Раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що за вимагання й отримання хабара в розмірі 140 тис. грн "на гарячому" спіймали помічника народного депутата з коаліції.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus