До Литви прибув американський ракетний крейсер

07.02.2017 13:00

До Литви прибув американський ракетний крейсер

Заздалегідь публічно прибуття крейсера США не анонсувалося. Представниця із зв'язків з громадськістю посольства США повідомила, що екіпаж судна проведе в Литві близько тижня. Члени екіпажу зустрінуться з представниками ВМС Литви, відвідають литовські військові судна, візьмуть участь у соціальних проектах.

У литовський порт Клайпеда 6 лютого прибув ракетний крейсер США USS Hue City з керованими ракетами на борту. Про це йдеться в повідомленні посольства США в Литві на сторінці в Facebook.

"Основна мета візиту - зміцнити зв'язки з Литвою та іншими союзниками по НАТО, забезпечити мир і стабільність у Балтійському регіоні", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає Delfi, заздалегідь публічно прибуття крейсера США не анонсувалося. Представниця із зв'язків з громадськістю посольства США повідомила, що екіпаж судна проведе в Литві близько тижня.

Члени екіпажу зустрінуться з представниками ВМС Литви, відвідають литовські військові судна, візьмуть участь у соціальних проектах.

Раніше стало відомо, що Британія вперше від часів холодної війни відрядить в акваторію Чорного моря есмінець HMS Diamond.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links