До Верховної Ради викликали пожежників

09.02.2017 20:00

До Верховної Ради викликали пожежників

За словами начальника управління з охорони держустанов ДСНС у Києві Миколи Матешка, запах горілого до будівлі Верховної Ради затягнуло витяжкою з вулиці, версія про спалах електропроводки не відповідає дійсності. "Швидше за все, це затягнуло витяжкою з зовнішнього боку будівлі, де проводилися роботи. У будівлі нічого надзвичайно не відбулося", - сказав він.

У Верховній Раді України під час ранкового пленарного засідання у четвер, 9 лютого 2017 року, біля сесійної зали відчувався сильний запах горілого. Як повідомляє "Укрінформ", запах відчувався і на 3-му поверсі у ложі преси.

На місце було викликано чергових працівників ДСНС, які постійно перебувають біля Верховної Ради.

"Нічого не виявлено, просто затягнуло вентиляцію", - повідомив співробітник служби.

Після огляду приміщення працівники ДСНС залишили місце події. Тепер запаху горілого вже не чутно, зберігається спокійна ситуація.

За словами начальника управління з охорони держустанов ДСНС у Києві Миколи Матешка, запах горілого до будівлі Верховної Ради затягнуло витяжкою з вулиці, версія про спалах електропроводки не відповідає дійсності. "Швидше за все, це затягнуло витяжкою з зовнішнього боку будівлі, де проводилися роботи. У будівлі нічого надзвичайно не відбулося. Мої працівники перебувають на місці, де проходить сесія, на третьому поверсі", - заявив він в ефірі телеканалу "112.

Представник ДСНС також розповів, що ризику евакуації немає.

"Її спочатку теж не було. Зараз і запаху гару немає", - додав Матешко.

Як уже повідомлялося, сьогодні в залі пленарних засідань також сталася бійка за участю нардепів Сергія Лещенка та Івана Мельничука (обидва представляють БПП). Лещенко вдарив колегу по обличчю, а той відірвав йому рукав піджака.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus