Екс-міністру оборони Єжелю обмежили термін ознайомлення з матеріалами справи

20.10.2016 14:00

Екс-міністру оборони Єжелю обмежили термін ознайомлення з матеріалами справи

Печерський райсуд Києва 18 жовтня встановив стороні захисту екс-міністра оборони Михайла Єжеля термін на ознайомлення з матеріалами справи. Згідно з повідомленням, це було зроблено, оскільки захист Єжеля ухилявся від ознайомлення з матеріалами справи. Після закінчення терміну справа буде передана до суду.

Печерський райсуд Києва 18 жовтня встановив стороні захисту екс-міністра оборони Михайла Єжеля термін на ознайомлення з матеріалами справи.

Про це йдеться у повідомленні Генпрокуратури.

Згідно з повідомленням, це було зроблено, оскільки захист Єжеля ухилявся від ознайомлення з матеріалами справи. Після закінчення терміну справа буде передана до суду.

У повідомленні не вказується, скільки саме часу дали Єжелю на ознайомлення зі справою. Матеріали були відкриті стороні захисту 26 вересня.

Нагадаємо, Єжель очолював Міністерство оборони з 11 березня 2010 року по 8 лютого 2012 року, за часів екс-президента Віктора Януковича.

У квітні 2013 року Янукович призначив його послом у Бєларусі.

У 2015 році президент Петро Порошенко відкликав Єжеля з посади посла у Мінську.

У Генпрокуратурі повідомляли, що розшукують Єжеля як підозрюваного у справі про розтрату державних грошей, але він втік до Бєларусі.

Єжеля підозрюють у тому, що він, зловживаючи службовим становищем, умисно, в інтересах третіх осіб протягом 2011-2012 рр. видав чотири окремі доручення, за якими оплата комунальних послуг, спожитих суб'єктами господарювання, була здійснена за рахунок бюджетних коштів без подальшої компенсації (суб'єкти підприємницької діяльності були задіяні в наданні послуги з харчування особового складу Збройних сил України). Зазначеними діями завдано матеріальних збитків державі на загальну суму близько 43 млн грн.

У квітні 2015-го бєларуська прокуратура відмовилась відповідати на запит ГПУ щодо того, чи справді Єжель лікується у Мінську.

Згодом Єжель повідомив, що разом із сім'єю живе у Бєларусі, і повернеться до України в тому випадку, якщо будуть гарантії його безпеки й з нього знімуть обвинувачення.

22 серпня суд дав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Єжеля у зловживанні владою, яке спричинило важкі наслідки.

Єжеля викликали на 5 вересня на допит, однак він не з'явився, а натомість написав слідчому ГПУ електронного листа, у якому заявив, що "з’являтися до слідчого не буде, оскільки, на його думку, це є недоцільним".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links