Ердоган найближчим часом відвідає Україну

10.02.2017 15:00

Ердоган найближчим часом відвідає Україну

"Проблема між Україною і Росією на східному кордоні України. Ми бажаємо, щоб це питання було вирішено мирним шляхом, шляхом дипломатії. Ми також бажаємо, щоб повною мірою виконувалися Мінські домовленості. Ми, звичайно ж, підтримуємо територіальну цілісність України і говоримо про це на всіх міжнародних платформах", - заявив міністр закордонних справ Туреччини.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган відвідає з візитом Україну і Росію найближчим часом, заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає "Інтерфакс-Україна".

"Обидва візити відбудуться найближчим часом. Найближчим часом ми оголосимо дати візитів нашого президента як до Москви, так і до Києва", - повідомив глава МЗС Туреччини на спільній з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним брифінгу в п'ятницю, 10 лютого, в Києві.

Він також зазначив, що на порядку денному будуть двосторонні питання, а також регіональні і питання безпеки.

"З Росією у нас є спільна робота, яку ми проводимо щодо Сирії. Щоб досягти успіху в цій площині, нам необхідно дотримуватись правил, на жаль, вони порушуються. Необхідно розпочати Женевський процес з того місця, де він зупинився, і продовжити його", - зазначив Чавушоглу.

"Проблема між Україною і Росією на східному кордоні України. Ми бажаємо, щоб це питання було вирішено мирним шляхом, шляхом дипломатії. Ми також бажаємо, щоб повною мірою виконувалися Мінські домовленості. Ми, звичайно ж, підтримуємо територіальну цілісність України і говоримо про це на всіх міжнародних платформах. Ми хочемо, щоб це питання було вирішено зі збереженням територіальної цілісності України", - додав міністр закордонних справ Туреччини.

Нагадаємо, 9 лютого Чавушоглу зустрічався з президентом України Петром Порошенком.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus