Євробачення-2017: сьогодні визначать ще двох кандидатів у фінал

11.02.2017 21:00

Євробачення-2017: сьогодні визначать ще двох кандидатів у фінал

Другий півфінал національного відбору на Євробачення-2017, який визначить ще двох кандидатів у фінал, відбудеться у суботу, 11 лютого, о 19:00. Наживо його вже показує телеканал UА:Перший - в ефірі, на сайті, офіційному YouTube-каналі та на сторінці у Facebook. Цьогорічний національний відбір на Євробачення має три півфінали.

Другий півфінал національного відбору на Євробачення-2017, який визначить ще двох кандидатів у фінал, відбудеться у суботу, 11 лютого, о 19:00.

Наживо його вже показує телеканал UА:Перший - в ефірі, на сайті, офіційному YouTube-каналі та на сторінці у Facebook, повідомляє прес-служба UА:Перший.

"Цієї суботи до обраних у першому півфіналі фіналістів - TAYANNA і "Сальто Назад" - додадуться ще двоє. Цього разу за місце у фіналі змагатимуться: LETAY, Міла Нітіч, KUZNETSOV, AGHIAZMA, DETACH, ROZHDEN, Panivalkova та ILLARIA", - ідеться в повідомленні.

Цьогорічний національний відбір на Євробачення має три півфінали. У кожному з них виступає восьмеро виконавців, два з яких за результатами голосування проходять у фінал. Ім’я артиста, який навесні представить Україну на пісенному конкурсі, визначиться у фіналі - 25 лютого.

Система голосування на національному відборі залишається такою ж, як і торік: журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують sms-повідомленнями, після чого бали підсумовуються.

У журі - музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист і композитор Андрій Данилко та переможниця "Євробачення-2016" Джамала.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus