Генпрокуратура підозрює екс-заступника голови АП Чмиря у силовому розгоні Євромайдану

08.02.2017 17:00

Генпрокуратура підозрює екс-заступника голови АП Чмиря у силовому розгоні Євромайдану

Генпрокуратура має дані про причетність екс-заступника голови Адміністрації президента Юрія Чмиря до силового розгону учасників Євромайдану. Про це повідомляється в ухвалі Печерського суду. Суд дав доступ слідчим ГПУ до інформації про розмови з мобільного телефона екс-чиновника за період з 20.11.2013 по 22.02.2014.

Генпрокуратура має дані про причетність екс-заступника голови Адміністрації президента Юрія Чмиря до силового розгону учасників Євромайдану.

Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на ухвалу Печерського суду.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що в організації силового розгону правоохоронними органами учасників акцій в м. Києві 18 та 19 лютого 2014 року брав участь колишній заступник голови Адміністрації президента України з гуманітарних питань", - йдеться в ухвалі суду.

Суд дав доступ слідчим ГПУ до інформації про розмови з мобільного телефона екс-чиновника за період з 20.11.2013 по 22.02.2014.

Іншою ухвалою суд дав доступ до інформації з телефонів інших співробітників Адміністрації президента Януковича за період з 01.11.2013 по 01.11.2016. В ухвалі зазначено, що прокуратура з’ясовує місце перебування і контакти колишніх працівників АП.

Нагадаємо, Янукович призначив Чмиря заступником голови Адміністрації президента у розпал Майдану у грудні 2013 року, зробивши його куратором медіаполітики.

Після Євромайдану Чмир купив квартиру в Києві. А прокуратура порушувала проти Чмиря справу за вимагання хабарів під час його роботи губернатором Сумщини.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links