Геращенко "троллить" росТБ: ратує спорудити пам'ятники Зоряну і Шкіряку в Іваново та Франківську

11.02.2017 00:00

Геращенко "троллить" росТБ: ратує спорудити пам'ятники Зоряну і Шкіряку в Іваново та Франківську

"Дякую моїм бойовим побратимам Зоряну і Шкіряку за мужність, виявлену в ході спецоперації на території окупованого Донбасу. Обов'язково виступлю з ініціативою поставити прижиттєві пам'ятники Зоряну і Шкіряку в містах Іваново і Франківську", - зазначив народний депутат Антон Геращенко, підхопивши хвилю "троллінгу" російського телеканалу.

Народний депутат Антон Геращенко підхопив хвилю "троллінгу" російського телеканалу, який повідомив про "двох вбивць Гіві – Зоряна і Шкіряка".

Про це Геращенко написав у Facebook у п'ятницю 10 лютого.

"Дякую моїм бойовим побратимам Зоряну і Шкіряку за мужність, виявлену в ході спецоперації на території окупованого Донбасу. Обов'язково виступлю з ініціативою поставити прижиттєві пам'ятники Зоряну і Шкіряку в містах Іваново і Франківську", - пише нардеп.

Нагадаємо, після сюжету на російському телебаченні, в якому журналіст розповів про "двох вбивць Гіві – Зоряна і Шкіряка", хвиля троллінгу захлеснула мережу. Осторонь не залишився і сам радник голови МВС, член колегії МВС України Зорян Шкіряк. А також й інший герой сюжету – позафракційний народний депутат України Дмитро Ярош.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus