Гройсман полетів до Брюсселя економ-класом

09.02.2017 14:00

Гройсман полетів до Брюсселя економ-класом

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прибуде з дводенним візитом до Брюсселя. Згідно з програмою візиту, глава українського уряду обговорить актуальні питання з керівництвом Європейського Союзу і НАТО. Зокрема, у четвер Гройсман проведе зустріч із заступником генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер і президентом Європейської ради Дональдом Туском.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман полетів до Брюсселя економ-класом. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор Центру демократії і верховенства права Тарас Шевченко, який теж летить цим літаком до Брюсселя.

"Сьогодні виступаю в Брюсселі на дискусії, організованої Martens Center про реформи в Україні. В одній панелі також виступ прем'єра Володимира Гройсмана, який щойно зайшов у літак, чим викликав пожвавлення серед пасажирів. Летить не в бізнес-класі", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 9 лютого, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прибуде з дводенним візитом до Брюсселя. Згідно з програмою візиту, глава українського уряду обговорить актуальні питання з керівництвом Європейського Союзу і НАТО.

Зокрема, у четвер Гройсман проведе зустріч із заступником генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер і президентом Європейської ради Дональдом Туском.

У п'ятницю прем'єр-міністр зустрінеться з президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером.

В ході переговорів з керівництвом ЄС передбачено обговорення ситуації на сході України і стану імплементації Мінських домовленостей, хід реалізації ключових реформ в Україні та лібералізації візового режиму між Україною і ЄС, актуальних питань торгово-економічного співробітництва та імплементації поглибленої всеосяжної зони вільної торгівлі.

Під час перебування в Брюсселі Гройсман також візьме участь в міжнародній конференції "Заохочення і напрямок: перезавантаження українських реформ", організованої Центром європейських досліджень Мартенса. На заході буде представлено прогрес України в реалізації ключових економічних і політичних реформ, а також пріоритети уряду на найближчу перспективу в просуванні порядку денного реформ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus