Гройсман про справу Марушевської: це навіть не смішно

10.02.2017 10:00

Гройсман про справу Марушевської: це навіть не смішно

"Вважаю, що антикорупційним органам в сьогоднішніх реаліях є чим зайнятись, окрім премії 500 грн. Безперечно і дух, і буква закону мають дотримуватись. Але треба перш за все шукати не формальних порушень, а добиватися того, щоб кожен чиновник робив свою справу справді професійно і щоб закон реально виконувався усіма, незалежно від персоналій", – заявив прем’єр. .

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував зацікавленість Національного агентства з питань запобігання корупції премією, яку отримала на Одеській митниці Юлія Марушевська.

"Щодо історії з Юлією Марушевською, яку зараз жваво обговорюють в мережах. Вважаю, що антикорупційним органам в сьогоднішніх реаліях є чим зайнятись, окрім премії 500 грн. на 8 березня, яку вона отримала" – написав він у Facebook.

На його думку, "це навіть не смішно".

"Безперечно і дух, і буква закону мають дотримуватись. Але треба перш за все шукати не формальних порушень, а добиватися того, щоб кожен чиновник робив свою справу справді професійно і щоб закон реально виконувався усіма, незалежно від персоналій", – заявив прем’єр. .

Нагадаємо, 8 лютого колишня керівниця Одеської митниці Юлія Марушевська повідомила, що надавала пояснення у НАЗК з приводу отримання премії у розмірі 500 гривень, яка була приурочена до 8 березня.

За її словами, вона справді підписала наказ про преміювання жінок – і таким чином і сама отримала грошове "заохочення".

Марушевська оголосила про відставку з посади у листопаді 2016 року. Своє звільнення вона пояснила спротивом керівництва країни всім спробам реформування митниці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links