Ірак повідомив про закінчення атаки ІДІЛ на сусіднє з Мосулом місто Кіркук

22.10.2016 12:00

Ірак повідомив про закінчення атаки ІДІЛ на сусіднє з Мосулом місто Кіркук

Бойовики "Ісламської держави" 20-21-го жовтня стратили 284 особи в Мосулі, яких спочатку, найімовірніше, зібрали для використання в якості "живого щита" на підступах до міста. Серед страчених - чоловіки і хлопчики. Згідно з повідомленням, тіла убитих бойовики скинули в загальну могилу за допомогою бульдозера.

Іракські сили безпеки заявили про закінчення масованої атаки бойовиків терористичного угрупування "Ісламська держава" на місто Кіркук, де 21 жовтня велися запеклі бої.

Бойовики ІДІЛ в Мосулі стратили 284 особи

Бригадний генерал Хаттаб Омар в суботу, 22 жовтня, заявив, що всі бойовики ІД, що брали участь у нападі, були ліквідовані або ж вчинили самопідрив, однак він не уточнив кількість убитих терористів, повідомляє АР.

Як зазначає агентство, незрозумілим залишається і кількість тих, що брали участь в атаці на Кіркук бойовиків ІД, метою яких було відвернути увагу іракських військових від операції зі звільнення Мосула, що перебуває під контролем угруповання приблизно в 170 кілометрах від Кіркука.

Як повідомлялося, в п'ятницю, 21 жовтня, бойовики "Ісламської держави" почали великий контрнаступ на сусіднє з Мосулом місто Кіркук. Атака бойовиків на Кіркук почалася після того, як іракські та курдські сили почали операцію із захоплення території навколо Мосула в ході підготовки до наступу на останній головний оплот джихадистів в Іраці.

Бойовики ІДІЛ в Мосулі стратили 284 особи

Бойовики "Ісламської держави" 20-21-го жовтня стратили 284 особи в Мосулі, яких спочатку, найімовірніше, зібрали для використання в якості "живого щита" на підступах до міста.

Серед страчених - чоловіки і хлопчики, повідомляє CNN з посиланням на інформоване джерело, яке побажало залишитися неназваним, оскільки не уповноважене коментувати для преси.

Згідно з повідомленням, тіла убитих бойовики скинули в загальну могилу за допомогою бульдозера.

Як повідомлялося, за даними ООН, в Іраку ІД захопило півтисячі сімей, яких використовують як живий щит.

Раніше бойовики терористичної організації "Ісламська держава" стратили 58 осіб, запідозривши їх у змові і спробі перейти на бік урядової сирійської армії, щоб надати силам Башара Асада підтримку при наступі на Мосул.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links