ІС опублікувало докази причетності Кремля до "перевороту" в "ЛНР"

21.10.2016 10:00

ІС опублікувало докази причетності Кремля до "перевороту" в "ЛНР"

У розпорядженні групи "Інформаційний спротив" є аудіофайл із записом допиту організованим злочинним угрупованням "генпрокуратура лнр" колаборанта, "екс-прем'єра лнр" Геннадія Ципкалова, підозрюваного в організації "держперевороту" в квазіреспубліці.

"Інформаційний спротив" виклав аудіозапис, що свідчить про причетність помічника Путіна Владислава Суркова до "перевороту" в "ЛНР". Аудіофайл із розшифруванням опубліковано на сайті ІС.

"У розпорядженні групи "Інформаційний спротив" є аудіофайл із записом допиту організованим злочинним угрупованням "генпрокуратура лнр" колаборанта, "екс-прем'єра лнр" Геннадія Ципкалова, підозрюваного в організації "держперевороту" в квазіреспубліці. Можливо, що саме після цього спілкування з "правоохоронцями" "екс-прем'єр", що з легкістю здав усіх учасників внутрішньовидового "мєждусобойчика", і був знайдений повішеним у камері "генпрокуратури лнр", - зазначили в ІС.

Зокрема, під час допиту Ципкалов сказав, що у рамках підготовки "перевороту" мав зустрітися з цього питання з Сурковим, але з невідомих йому причин зустріч скасували.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links