Іспанська ліга подає в суд на фанатів "Райо Вальєкано", які погрожували Зозулі

09.02.2017 00:00

Іспанська ліга подає в суд на фанатів "Райо Вальєкано", які погрожували Зозулі

"Це негативний прецедент для іспанського чемпіонату та Іспанії в цілому. Гравець наляканий і ми повинні якось відреагувати. Ми зробимо усе, що в наших силах. Сьогодні або завтра ми представимо звинувачення в скоєнні злочину 17 особам, які заважали гравцю, коли той приїхав на тренування "Райо Вальєкано", - заявив президент іспанської Ла Ліги Хавьєр Тебас.

Президент іспанської Ла Ліги Хавьєр Тебас повідомив, що найближчими днями до суду направлять позов на вболівальників "Райо Вальєкано", які погрожували українському футболісту Роману Зозулі коли той тільки приїхав до команди.

Про це повідомляє видання AS, пише "Укрінформ".

"Це негативний прецедент для іспанського чемпіонату та Іспанії в цілому. Гравець наляканий і ми повинні якось відреагувати. Ми зробимо усе, що в наших силах. Сьогодні або завтра ми представимо звинувачення в скоєнні злочину 17 особам, які заважали гравцю, коли той приїхав на тренування "Райо Вальєкано", - заявив Тебас.

Нагадаємо, Зозуля 31 січня перейшов з "Бетиса" до "Райо Вальєкано" на правах оренди, але змушений був через день повернутися. Фанати "Райо" (ультралівого спрямування) звинуватили його в нацизмі та агресивно вимагали аби він забирався з клубу. Зозулю підтримали іспанська ліга, "Бетис", ФФУ. "Райо Вальєкано" запропонував йому повернутися і гарантував безпеку, але українець відмовився через постійні акції протесту і погрози з боку фанатів "Райо".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links