Кабмін призначив нового очільника Нацполіції

08.02.2017 14:00

Кабмін призначив нового очільника Нацполіції

"Сергій Князєв має багаторічний досвід роботи в карному розшуку, пройшов шлях від оперуповноваженого Білої Церкви до керівника кримінальної поліції Київської області, за останні три роки Князєв успішно керував обласними управліннями Закарпатської, Рівненської областей, був першим заступником в Донецькій області", - сказав Аваков.

Кабінет міністр призначив Сергія Князєва керівником Національної поліції України. Таке рішення уряд прийняв у середу, 8 лютого, передає "Українська правда".

Представляючи обрану кандидатуру, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів про досвід роботи Князева.

У екс-дружини Князєва знайшли купу нерухомості

"Він зараз працює начальником департаменту карного розшуку Національної поліції України… Оосвіта вища юридична, загальний стаж роботи в правоохоронній системі 28 років, має вчене звання кандидата юридичних наук, кавалер ордена Данила Галицького", - сказав він.

"Сергій Князєв має багаторічний досвід роботи в карному розшуку, пройшов шлях від оперуповноваженого Білої Церкви до керівника кримінальної поліції Київської області, за останні три роки Князєв успішно керував обласними управліннями Закарпатської, Рівненської областей, був першим заступником у Донецькій області", - додав Аваков.

Він додав, що Князєв має також бойовий досвід у зоні АТО.

Князєв, виступаючи на засіданні уряду, сказав, що "непримиренна боротьба зі злочинністю і продовження реформ – це основний девіз і основні завдання", які буде покладено перед ним і більш як 100-тисячним колективом.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав "дуже важливим" послужний список Князєва і його досвід роботи у карному розшуку.

Попередній керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе подала у відставку 14 листопада 2016 року.

Після чого на посаду нового глави був проведений конкурс.

У екс-дружини Князєва знайшли купу нерухомості

У власності Вікторії Князєвої, що є колишньою дружиною Сергія Князєва, налічується сім квартир та елітний автопарк. Про це повідомляє проект журналістських розслідувань Bihus.info.

За даними журналістів, жінку, яка хоч і має спільне з Князєвим прізвище і квартиру, поліцейський у своїх деклараціях не вказує як дружину. При цьому відомо, що в Білій Церкві вона була прописана разом з його батьками.

Тож стосовно Вікторії Князєвої проекту вдалося дізнатися наступне:

Згідно з реєстром нерухомого майна, в 2011 році Вікторія Князєва набула дві квартири в селі Чабани, що під Києвом , загальною площею 130 кв. м. Одна з них вказана в е-декларації Сергія Князєва як спільна власність з Вікторією та двома дітьми.

Також жінка володіє двома квартирами в самій столиці, які вона придбала в 2011 та 2013 роках, по вулиці Маршала Гречка та на проспекті Петра Григоренка.

У 2014 році Князєва придбала ще одну квартиру площею 63,1 кв. м в новобудові ЖК "Вишневий Затишок" в іншому селищі-сателіті Києва – Вишневому. Ринкова вартість квартири в цьому будинку становить приблизно 40 тисяч доларів.

Через місяць після придбання помешкання у Вишневому Князєва купила квартиру в новобудові в селі Крюківщина під Києвом. Житло площею 57,4 кв. м у цьому будинку наразі коштує 31 тисячу доларів.

Журналісти зазначають, що в період придбання Вікторією Князєвою цих квартир, Сергій Князєв керував управлінням карного розшуку ГУМВС України в Київській області.

Згідно з даними проекту, за кілька місяців після призначення Сергія Князєва на посаду голови ГУНП у Закарпатській області (у липні 2015 року) Вікторія Князєва придбала квартиру площею 100 кв. м в Ужгороді на вулиці Петра Лінтура, 17. Ціна за подібну квартиру в цьому році сягає приблизно 68 тисяч доларів.

Крім того, йдеться в повідомленні, у Закарпатській області Вікторія Князєва придбала житловий будинок площею 48 "квадратів" та отримала право власності на земельну ділянку на 0,2 га. В цьому ж році вона також придбала земельну ділянку в селі Шаян Закарпатської області площею 0,1 га. На частині ділянки росте ліс.

А вже за місяць до повернення Сергія Князєва до Києва, у вересні 2016 року, Вікторія Князєва придбала земельну ділянку в Київській області площею 0,16 га в селі Літочки Броварського району. Цільове призначення - "для будівництва й обслуговування житлового будинку". В цьому ж місяці Вікторія Князєва придбала ще одну ділянку в Броварському районі, також для будівництва житлового будинку, в селі Рожни площею 0,1 га. Крім того, Князєва володіє ділянкою в селі Лук’янівка на Київщині.

Ще одна ділянка Князєвої площею 0,25 га, за даними журналістів, знаходиться в Київській області в селищі Сошники. Половина території – це ліс, решта - озеро.

Також, як показує розслідування, Князєва володіє коштовним автопарком, в якому значаться Volkswagen Tuareg 2013 року випуску, шестирічний Mercedes e350 та Mercedes Vito 2011 р.в. Приблизна вартість автівок сягає 80 тисяч доларів.

Журналісти зазначають, що, згідно з даними реєстру юридичних осіб, Вікторія Князєва ніколи бізнесом не займалася.

Слід зазначити, що натомість сам Сергій Князєв, згідно з його декларацією за 2015 рік, володіє лише однією квартирою в Броварах, що під Києвом. Ще в одному помешканні на околицях столиці йому належать 25%, решта – у власності Вікторії Князєвої та двох дітей.

Крім того, поліцейський задекларував 272 тисячі гривень річної зарплати та 366 тисяч доходу від продажу нерухомості.

Також у його власності є дві земельні ділянки по 0,1 га на Житомирщині та у Дмитрівці, що під Києвом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links