Ківа пообіцяв розчленувати Гіві за погрози мирним українцям

18.10.2016 13:00

Ківа пообіцяв розчленувати Гіві за погрози мирним українцям

"Ми тебе с*ка, шматками в кожному місті до Києва, залишати будемо! Пам'ятай, всякий бруд, що вважає себе "ополченням". Ми - будемо вас знищувати, підривати, вішати, різати як свиней, поки останній з вас не ляже в землю, а на річницю ми будемо вас відкопувати і знову вішати, різати і підривати, поки діставати буде нічого", - написав Ківа.

Радник міністра внутрішніх справ Ілля Ківа відповів на погрозу бойовика "ДНР" Гіві дійти до Києва, щоб помститися за загиблого Моторолу. Про це колишній заступник начальника ГУ МВС в Донецькій області написав у своєму Facebook.

У заяві Ківа не шкодував жорстоких і гнівних слів. Він "пояснив" бойовику Гіві, що живим той до Києва не дійде.

"Ми тебе с*ка, шматками в кожному місті до Києва, залишати будемо! Пам'ятай, всякий бруд, що вважає себе "ополченням". Ми - будемо вас знищувати, підривати, вішати, різати як свиней, поки останній з вас не ляже в землю, а на річницю ми будемо вас відкопувати і знову вішати, різати і підривати, поки діставати буде нічого", - написав він.

"Не сподівайтеся, амністії і подання не буде", - підсумував Ківа.

Нагадаємо, 17 жовтня після загибелі російського терориста Арсенія Павлова (Моторола) бойовик Михайло Толстих (Гіві) заявив, що це "світовий злочин".

"Хто б це не зробив, за це дуже сильно буде розплачуватися. Вся Україна. Кожне місто після "Донецької народної республіки", яке ми будемо захоплювати далі, до Києва. Я буду рівняти із землею. За цього друга", - сказав Гіві.

Павлов - уродженець Республіки Комі (Росія). Брав участь у проросійських мітингах у Харкові в березні 2014 року. На Донбасі очолював "батальйон" бойовиків "Спарта" і хизувався вбивством 15 український військовополонених.

Раніше було ліквідовано командира батальйону бойовиків "Призрак" Олексія Мозгового, на наступний день після власного весілля був убитий лідер угруповання луганських козаків Павло Дрьомов. Пізніше, в лютому 2016 року, Служба безпеки України повідомила, що спецслужби Росії готують вбивство командира бригади терористів "Восток" Олександра Ходаковського. До цього російські силовики вже провели кілька операцій з ліквідації ватажків бойовиків. Долю "польових командирів" розділили Бетмен і Бабай.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України зазначало, що таким чином спецслужби РФ проводять заміну "ненадійних" командирів підрозділів бойовиків кадровими російськими офіцерами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links