Киянам не нараховуватимуть плату за тепло, якщо ремонт мереж триває понад добу

22.10.2016 21:00

Киянам не нараховуватимуть плату за тепло, якщо ремонт мереж триває понад добу

Киянам не нараховуватимуть плату за тепло, якщо ремонт пошкоджених тепломереж триває понад добу. Як повідомили у прес-службі Київської міськдержадміністрації, про це за результатами селекторної наради щодо стану теплопостачання в Києві повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Киянам не нараховуватимуть плату за тепло, якщо ремонт пошкоджених тепломереж триває понад добу.

Як повідомили у прес-службі Київської міськдержадміністрації, про це за результатами селекторної наради щодо стану теплопостачання в Києві повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що у Києві з початку опалювального сезону ліквідовано 900 пошкоджень на тепломережах.

"Зараз ми фіксуємо пік аварійності на теплових мережах, оскільки під дією високої температури старі металеві мережі не витримують та виникають пориви. Щодня комунальники ліквідовують близько сотні таких пошкоджень, тож у деяких будинках, незважаючи на те, що теплоносій подано, тимчасово відсутнє опалення. Ми просимо киян із розумінням поставитися до цієї ситуації. На ліквідацію аварії відводиться доба", - сказав він.

За словами Пантелеєва, якщо ж роботи на пошкодженій ділянці тривають довше, то плата за тепло, якого немає в будинку, киянам не нараховуватиметься.

Він нагадав, що протягом тривалого періоду були заблоковані рахунки теплопостачальних підприємств України, в тому числі Києва. Відсутність коштів не дозволила забезпечити виконання програми заміни слабких ділянок тепломереж.

Як повідомлялось, опалювальний сезон в столиці розпочався для житлового фонду (близько 10 тис. будинків) з 12 жовтня.

17 жовтня Пантелеєв заявив, що влада міста очікує на збільшення кількості аварій на теплотрасах в цей опалювальний період у зв`язку з нереалізованими планами щодо заміни зношених мереж в рамках інвестиційної програми компанії "Київенерго", рахунки якої заблоковані вже тривалий період.

За даними КМДА, понад 300 будинків у столиці мають складнощі з теплопостачанням у зв’язку з пошкодженнями мереж.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links