Кличко пообіцяв перевірити "космічні" платіжки киян, які звернуться до контакт-центру

12.02.2017 19:00

Кличко пообіцяв перевірити "космічні" платіжки киян, які звернуться до контакт-центру

Столична влада перевірить і відреагує на всі звернення киян щодо завищених нарахувань за опалення від "Київенерго" за грудень. Київський міський голова Віталій Кличко закликав киян звертатися в контакт-центр 1551. Кличко нагадав, що цього року закінчується угода про концесію з "Київенерго", влада розглядатиме нові форми управління тепловим господарством міста.

Столична влада перевірить і відреагує на всі звернення киян щодо завищених нарахувань за опалення від "Київенерго" за грудень. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу "Київ", передає прес-служба КМДА.

"За грудень" Київенерго "знову з помилками нарахувало плату за тепло. Було багато платіжок, де були незрозумілі суми. Міська влада не буде миритися з халатністю і безвідповідальністю компаній-постачальників комунальних послуг. Я доручив житлово-комунальної інспекції перевірити всі звернення киян щодо нарахувань за опалення і відзвітувати про результати. Я також звернувся до "Київенерго", щоб вони виконували умови договору про зміст об'єктів теплового господарства нашого міста ", - підкреслив Кличко.

Мер закликав киян, які отримали платіжки з підвищеними нарахуваннями, звертатися в контакт-центру 1551.

"Кожен випадок буде перевірятися і отримає відповідну реакцію", - підкреслив міський голова.

Кличко нагадав, що цього року закінчується угода про концесію з "Київенерго", столична влада розглядатиме нові форми управління тепловим господарством міста.

Нагадаємо, в січні 2017 року розібратися і перерахувати величезні суми в київських платіжках обіцяв міністр соціальної політики Андрій Рева, а в листопаді 2016 - віце-прем'єр Володимир Кістіон.

Тим часом, Київський міський Центр комунального сервісу запропонував жителям столиці розстрочку боргів за житлово-комунальні послуги терміном на 5 років.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links