Клімкін оголосив про початок створення Українського інституту

09.02.2017 15:00

Клімкін оголосив про початок створення Українського інституту

Клімкін також повідомив, що інститут буде державною установою, яка не буде частиною МЗС, проте структурою, афілійованою з міністерством. "Сьогоднішня наша подія – поштовх до дискусії… на сайті МЗС сьогодні (9 лютого – ред.) зʼявиться проект статуту цієї установи… Ми хочемо розпочати плідну дискусію… Ми хотіли б, щоб кожен зробив свій внесок", – додав глава МЗС.

В Україні буде створений Український інститут, який має займатися представленням і формуванням образу сучасної України у світі. Про це сьогодні, 9 лютого, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає "Європейська правда".

За словами Клімкіна, настав час створити Український інститут, основним завдання якого буде ідентифікація сучасної України у світі та зростання довіри до неї за кордоном, у міжнародному інтелектуальному та культурному середовищі.

"Ідея сьогодні – надати поштовх проекту, над яким ми послідовно працюємо. Це Український інститут… Це форма презентації країни… Це не є у вузькому сенсі культурний інститут, це буде саме Український інститут", – наголосив міністр.

Клімкін також повідомив, що інститут буде державною установою, яка не буде частиною МЗС, проте структурою, афілійованою з міністерством.

"Сьогоднішня наша подія – поштовх до дискусії… на сайті МЗС сьогодні (9 лютого – ред.) зʼявиться проект статуту цієї установи… Ми хочемо розпочати плідну дискусію… Ми хотіли б, щоб кожен зробив свій внесок", – додав глава МЗС.

Клімкін також окреслив напрямки діяльності інституту.

"Це культурна дипломатія… Креативна економіка, наука, освіта і, звичайно, публічна дипломатія", – додав міністр.

Раніше повідомлялося, що Міністерство закордонних справ створить Інститут дипломатичної служби імені Геннадія Удовенка замість Дипломатичної академії України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links